Muslera İstanbul'a geldi | İlk antremanına çıktı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera İstanbul'a geldi | İlk antremanına çıktı

Cevap: Muslera İstanbul'a geldi | İlk antremanına çıktı

Cok sempatik lan bu! Taraftarin sevgilisi olacak...bundan adim gibi eminim! :D

Saha disinda da cok can yakar bu, demedi demeyin :asd:

Bu Muslera yı bana benzettim la.Benim büyümüş halime benziyor biraz.:asd:

Maçlarda bakacam atılan goller de acayip seviniyosa(misal Mondragon gibi) o zaman tamam diyeceğim:D

Copa America’da harikalar yarattın ve Galatasaraylı taraftarlar heyecanla izledi seni, sabırsızlıkla beklediler. Onlara nasıl bir mesaj göndermek istersin?

Öncelikle çok teşekkür ediyorum ilgileri için, beni sıcak karşılamalarından dolayı. Şundan emin olabilirler, sahada %100’ümü vereceğim. Kazanmak için, ailemi, takım arkadaşlarımı, kendimi ve taraftarlarımızı mutlu etmek için her şeyimi vereceğim.

:tiphat:

Muslera hosgeldin. Biraz vucut calisirsa cok daha iyi olacak. Hava toplarina daha hakim olabilir.

B_ee9fbc07fa69bd28d4e02034c9d01dbd.jpg

123366233041262099lx9.png

Muslera Kavak Yellerinde ki Denize(İbrahim Kendirci) benzemiyor mu sizce arkadaşlar ?

helal olsun adama.izninin bitmesine 4-5 gün vardı ama erken geldi takımla antremanlara cıktı.her futbolcu yapmaz bunu

Galatasaray'imiza hayirli olsun. Baskan'a ve transferde emegi gecenlere tesekkür ederiz..

Muslera İdmanda.

Galatasaray'ın yeni transferi Uruguaylı kaleci Fernando Muslera, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalar yaptı.

Teknik direktör Fatih Terim'le, takım arkadaşlarınla tanıştın. Duygu ve düşüncelerini alabilir miyiz, neler söylemek istersin?

Çok büyük bir takıma geldim. Öncelikle burada Copa America'dan önce başlamak istediğimi belirtmeliyim. Sayın Fatih Terim ve Taffarel'le önceden tanışıp konuşmuştuk. Şu anda çok büyük bir takıma geldiğim için çok mutluyum.

Kariyerinde çok önemli başarılar var, tıpkı Galatasaray'ın tarihinde olduğu gibi. Bize hedeflerinden bahseder misin?

Kazanmak. Daha önce Lazio'da kupalar kazandım, milli takımla kupa kazandım. Galatasaray da her zaman sonuna kadar mücadele eden ve kazanmak için oynayan bir kulüp. Burada da gerek ligde, gerekse Avrupa kupalarında sonuna kadar kazanmak için mücadele edeceğim.

Copa America'da harikalar yarattın ve Galatasaraylı taraftarlar heyecanla izledi seni, sabırsızlıkla beklediler. Onlara nasıl bir mesaj göndermek istersin?

Öncelikle çok teşekkür ediyorum ilgileri için, beni sıcak karşılamalarından dolayı. Şundan emin olabilirler, sahada %100'ümü vereceğim. Kazanmak için, ailemi, takım arkadaşlarımı, kendimi ve taraftarlarımızı mutlu etmek için her şeyimi vereceğim.

"Büyük bir takıma geldim" - Futbol

Hos geldinkunduz :) Mondiden sonra kaleci izleyecegiz sonunda allah sakatlık vermesin...

Üst Alt