Muslera: ''Lugano'ya tırnaklarımı geçiririm'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: ''Lugano'ya tırnaklarımı geçiririm''

Cevap: Muslera: ''Lugano'ya tırnaklarımı geçiririm''

Yasinin 7-8 oldugunu dusunmeye basladim.

senin bu yaş konusundaki triplerin ne böyle arkadaşım geçen sayfa da da adama yaz tatili bitmedi mi diyordun? genelde kompleks yapan kişiler suçludur çünkü bu bir savunma psikolojisidir bence 7-8 yaşında olan sensin en azından zeka yaşı olarak.

yani çok belli ... adamın demeçlerini bilmesek kişiligini az buz bilmesek inancaz .. ve buna inanan taraftarlarda olcak.. haysiyetiz medya .. ne desem az

Buyrun bizi ilgilendiren bölümü

Google translete

Muslera onun yeni takım, Galatasaray teknik direktörü sunulacaktır Cumartesi 30/07 geçecek. "Ben Roma 4 yıl yaşamış ve Lazio kalmak isterdim. Ama futbol nedenlerle, benim değil, ben gitmek zorunda kaldım," diye yakındı.

Türkiye'de Muslera milli takım, Diego Lugano takım kaptanı rakip olacak. Kaleci şaka "tek şey 11 ile 15 arası tırnak fişleri geçmek emin oldum ve sokulur alan bağlantı eğer," dedi.

Rusun biri turkce konusuyormus gibi geldi. Nasil bir ceviridir bu yahu.

Sen var berrraberr duş.

senin bu yaş konusundaki triplerin ne böyle arkadaşım geçen sayfa da da adama yaz tatili bitmedi mi diyordun? genelde kompleks yapan kişiler suçludur çünkü bu bir savunma psikolojisidir bence 7-8 yaşında olan sensin en azından zeka yaşı olarak.

Sacmalayan sensin, ben degil. O yuzden bu sana son mesajim dahada muhattab olmam belki sacmalamayi kesersin.

Rusun biri turkce konusuyormus gibi geldi. Nasil bir ceviridir bu yahu.

Sen var berrraberr duş.
Haberi çevirenden, Daha iyi çevirdi:D

Açık açık herşey yazıyor.. Daha yaptığı röportajlardada Şampiyonluk yaşmaya geliyorum. Bana güvenin diyordu. Uyduruk medya için adamı astık helal:tiphat:

ikili tartışmaya girmeyin diye uyarı gelebilir birazdan

Arladaşlar ikili tartışmaya lütfen girmeyelim. Medyanın hatasına hemen atlamayalım. Verdiği demeç'in orjinalini paylaştık.

Haberi çevirenden, Daha iyi çevirdi:D

Açık açık herşey yazıyor.. Daha önce yaptığı röportajlardada Şampiyonluk yaşmaya geliyorum. Bana güvenin diyordu. Uyduruk medya için adamı astık helal:tiphat:

Hic sorma sonrada medya ya sallariz bizimle ugrasiyorlar diye. En ufak bi ceviri hatasinda bile adami asip kestik. Fener medyasinin bizimle ugrasmasina sasmamak lazim.

ikili tartışmaya girmeyin diye uyarı gelebilir birazdan

o uyarılardan bıktım artık yahu pat mesajınız duzenlendı pat ıkılı tartısmaya gırmeyın pat hakaret etmeyın pat bil memne kendimi alman kurdu hissediyorum sürekli pm'den komut geliyo psıkolojım bozuldu basacam küfürü yiyecem banı sonunda :lol:

Arladaşlar ikili tartışmaya lütfen girmeyelim. Medyanın hatasına hemen atlamayalım. Verdiği demeç'in orjinalini paylaştık.

Tamam. :lol:

ağzını burnunu kırarım demeye çalıştın herhalde yavrım? :D

adamlar ikinci lige düsmüs. daha tirnak gecirmeden bahsediyor. bence yanlis transfer :)

70348.jpg

:)

bu normalde bir uruguay atasozu beyler, das kevicyus orogano tirnakos yuzo veripiatos.

Üst Alt