Muslera Mı ? Mondragon Mu ?


Geçenlerde bu soruyla karşılaştım cidden afalladım muslera kısa sürede sevdirdi kaleciliğine lafımız yok ama mondragonda aynı şekilde sizlerinde düşüncelerini almak istedim...
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?Muslera.Mondragon bize geldiğinde çok tecrübeli bir kaleciydi zaten, Muslera daha çocuk, Muslera o tecrubeye sahip olunca ne olur --> AMAN TANRIM!
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?İkisininde yeri bizde ayrı:)Ama illa bir isim söylüyeceksek ben Mondi diyorum, belki ileride fikrim degişebilir:)
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?muslera diyorum muslera üst düzey bir kaleci yasi genc taffarel den sonra tekrar bir üst düzey kaleci görmek cok güzel mondi bence üst düzey bir kaleci degildi
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?Kalecilik sadece top tutmak değildir.Muslera bunun örneğini çok güzel verdi.
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?oğlum sole bakıyım annenimi daha çok seviyosun babanı mı,gibi birşey olmuş :D bu kıyaslama için daha çok erken açıkçası.
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?Öncelikle günah çıkarmam gerekirse, Ruffier diye ısrar edenlerden biriydim açık ara.Muslera'nın copa America performansı sonrası biraz duruldum, kaleye geçip zamanla maç almaya başladığında dedim tamamdır. Ha benim fikrim çok mu önemli karar mercileri adına hayır.Beklentimin Galatasaray'ın yükselmesi adına yaptığım önerilerdi zamanında. İyiki yanılmışım keşke takım süper gitse bolca yanılsam,yanılsak.Kıyaslamaya gelince Taffarel en iyiydi, Mondragon iyi kaleciydi ama hakkında çok paragözdü derlerdi.Muslera Taffarel'in ellerinde Taffarel gibi bir ustanın seviyesine gelebilecek kalitede. Yolu açık olsun.
 
Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?bakin ne diyor Fatih Terim, Taffarel'den sonraki en başarılı kalecimiz Muslera diye düşünüyorum dedi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt