Muslera Mı ? Mondragon Mu ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera Mı ? Mondragon Mu ?

Cevap: Muslera Mı ? Mondragon Mu ?

şuan açık ara farkla Mondi diyorum , Liverpool deplasmanındaki 0-0 lık maç yeter. Muslera da öyle büyük maçlar çıkarsın CL de o zaman fikrim değişebilir.

muslera diyorum muslera üst düzey bir kaleci yasi genc taffarel den sonra tekrar bir üst düzey kaleci görmek cok güzel mondi bence üst düzey bir kaleci degildi

Enteresan :confused:

Mondi de üst düzey kaleciydi ama bazen çok basit hatalar yapıyordu.. Ama uzaktan toplarda çok etkiliydi..

Muslera da üst düzey kaleci.. Basit hataları var ama bu bence biraz tecrübesizlikten.. Ama refleksleri iyi ve birebirde daha etkili bir kaleci ..

Enteresan :confused:

Mondi de üst düzey kaleciydi ama bazen çok basit hatalar yapıyordu.. Ama uzaktan toplarda çok etkiliydi..

Muslera da üst düzey kaleci.. Basit hataları var ama bu bence biraz tecrübesizlikten.. Ama refleksleri iyi ve birebirde daha etkili bir kaleci ..

tabi benim görsüm bu renktas senin görüsüne saygim var :)

Muslera milli takımda ve İtalya da kendini ispatlamış bir kaleci olabilir ama , bizde ispatlaması için CL oynamamız gerek. Türkiye'de şuan zorlayan yok ki. Beşiktaş maçında çok güzel oynamıştı.

Muslera'nın yaşı kadar CL de maça çıkmış adam Mondi.

Mondi bize gelirken nerde ispatladı kendini?Metzin yedek kalecisiydi. Tarihimizin en kötü dönemleriydi.O dandik kadroda sırıtmaması Mondiyi çok da iyi kaleci yapmaz.Milli takımda da Sakaryalı Martinezin falan yedeğiydi Mondi

(Taffarel ikisininde kralıdır yanlız - araya sıkıştırıyım dedim :ka21:)

Muslera yı şampiyonlar liginde görmek lazım,Mondi nin çıkardığı toplar unutmak mümkün değil.

Mondi bize gelirken nerde ispatladı kendini?Metzin yedek kalecisiydi. Tarihimizin en kötü dönemleriydi.O dandik kadroda sırıtmaması Mondiyi çok da iyi kaleci yapmaz.Milli takımda da Sakaryalı Martinezin falan yedeğiydi Mondi

Milli takımda panter bizde kova mı oldu bu adam ki. Bizde kendisini ispatladı ve efsane olarak anıyoruz. Bu kadar hafızalarımızda yer edinmese neden Muslera gibi bir kaleciyi onunla mukayese edelim. Muslera potansiyeli çok fazla olan iyi bir kaleci. Bizde kendisini ispatlaması için yada Mondi'den daha mı iyi anlamak için CL maçları oynamamız gerekiyor diyorum.

taffarel ->>>>> muslera bu 2 kaleci üst düzey kaleci bu 2 kaleci de mac alan kaleciler muslera yeni geldi ama 2-3 mac aldi mondi de iyi kalecidi ama agirdi muslera üst düzey bir kaleci kedi gibi cevik oyun kurma konusunda da usta bir kaleci.

Konuyu açarken böyle bir cümleyle karşılaşacağımı tahmin etmiştim. Kolombiya' nın 2. hatta 3. Kalecisi, Diğeri Copa America' nın şampiyon takımı Uruguay'ın 1. Kalecisi. Muslera'yı övecem diye kıçı kırık Martinez' den daha düşük seviyeli bir kaleci olduğunu ima etmenin yıllarca bizden biri olmuş canını dişine takmış Mondi'nin akıttığı tere hakaret etmekten başka bir şey olmayacağını söyliyeyim. Bencede Tolga Volkan' dan iyi kaleci ama Milli takımda Volkan' ın yedeği.

Bu arada Muslera' nın Mondi' den iyi olduğunu düşünüyorum ama bunu söylerken Mondiyi' de beş para etmezmiş gibi göstermem gösterenin sözünede saygı göstermem.

Lan doğru dürüst izlemediğin adam hakkında saçma sapan şeyler yazma.Ayıptır

Bu sorunun cevabını vermek için Muslera'nın 2-3 yıl oynaması lazım bizde. Mondragon ilk geldiğinde onun çok iyi bir kaleci olduğunu kim söylüyordu ki?

Üst Alt