Muslera mı Volkan mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera mı Volkan mı?

Cevap: Muslera mı Volkan mı?

Saçma bi anket.

Volkan bikaç senedir kaleciyi andırıo.

3-4 senede böyle oynar gider.Muslera daha kariyerinin başında.

Volkan ve Muslera 24 yaşında olsaydı Muslera derdim. Ama kalecilikte yaş çok önemli. Volkan şu anda en tecrübeli ve iyi zamanlarında. 5 yıl sonra Muslera Volkandan çok daha iyi bir kaleci olur.

Volkan benim gözümde hiç bir zaman iyi bir kaleci değildir.Ağır kalas gibi bir kaleci.Ayaklı bomba ne zaman takımını satıcağı belli değil.Muslera ya gelinceye kadar Onurda Volkandan daha iyi bir kalecidir.

Kesinlikle Volkan Muslera'nın çok önünde bir kaleci.

Muslera'nın bir FM şişirmesi olduğunu düşünüyorum.

Tam bir kova.Hiç bir güvenilirliği yok.Umarım almayız.

Ama Volkan için ben cidden dünyadaki en iyi kalecilerden biri diye düşünüyorum.

Kesinlikle Volkan Muslera'nın çok önünde bir kaleci.

Muslera'nın bir FM şişirmesi olduğunu düşünüyorum.

Tam bir kova.Hiç bir güvenilirliği yok.Umarım almayız.

Ama Volkan için ben cidden dünyadaki en iyi kalecilerden biri diye düşünüyorum.

sen futbolun f sinden anlamıyorsun.emre b içinde ispanyo olsa realde oynar fln diyorsun.neyse bir bird detected durumu var

Yıllardır izlediğimiz bir kaleci ile genç ve daha lige gelmemiş bir kaleciyi mi karşılaştırıyorsunuz. :D

saçma bi anket.

volkan 25 yaşında iken hatalarını hatırlamıyosunuz galiba.hata yapa yapa iyi bi kaleci oldu Volkan.Musleranında hataları var ama aynı yaşta değerlendirmek lazım veya Volkan 25 yaşında iken nasıldı öyle değerlendirmek lazım.

saçma bi anket.

volkan 25 yaşında iken hatalarını hatırlamıyosunuz galiba.hata yapa yapa iyi bi kaleci oldu Volkan.Musleranında hataları var ama aynı yaşta değerlendirmek lazım veya Volkan 25 yaşında iken nasıldı öyle değerlendirmek lazım.

futbol da geçmiş yoktur ama bugün vardır

Üst Alt