Muslera: "Moral bozmaya gerek yok"


Muslera: "Şu anda iyi durumdayız, ligin üst sıralarındayız. Bu maçtan felaket senaryosu çıkarmaya gerek yok. Biz Galatasaray'ız."

Muslera: "Yeni oluşan bir takımız. İlk 8 haftada pozisyon vermiyorduk, bunun en büyük sebebi rakiplerin bizi tanımıyor oluşuydu. Şimdi rakiplerimiz bizi analiz ediyor, öğreniyor."

Muslera: "Moral bozmaya gerek yok. Yolumuza devam etmeliyiz. Daha çok maç var."
 
Tabii canım, hepinizin performansı dip yapsın ama moral bozmayın. Bana da o kadar para verseler ben de bozmam moralimi.
 
Açıklamaya bak güler misin ağlar mısın. Yeni takimiz, ilk haftalarda rakipleri bunlari tanımıyormuş sonra tanımaya başlamışlar o yüzden yeniliyorlarmış. Bu takımdaki herkes mi beyinsiz yaw. Boyle mal mal konusacagina "cok üzgünüz, çalışıp daha iyi olucaz" diyip geç git birader.
 
Tabi canim, niye moral bozalim ki?
Henüz sampiyonluk yarisindan kopmadik, kopunca bozariz moralleri.
 
son zamanlar bizim futbolcularda her puan kayibindan sonra tuaf tuaf aciklamalar yapiyor sanki hala puan farki ile lideriz gibi
 
Hadi lan oradan, böyle diye diye 3. lüğe düştük. Dalga mı geçiyorsunuz?


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
En zayıf halkası bu takımın..yine ilk gelen topu kurtarma hamlesi bile yapmadan içeri aldı.dar açı, vurabilecek 1 adam var onu takip edip topu stoplayacağına dizleri üzerine çökmüş üzülüyor top daha çizgiyi geçmeden..kaleciliği zaten dip..en kötü 2-3 kalecisinden biri ligin ama gel gör beyinde gitmiş bu açıklamaları normal bir beyin yapmaz.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Denayere bı fırça calamadin be.

Polyana kaptan.
İyice iktidar yandaşlarına benzedi. Ne etli ne sütlü alır paramı yatarım oh kafasında.
 
Üst Alt