Muslera, Roma'nın Teklifini Doğruladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera, Roma'nın Teklifini Doğruladı

Değil 22, 7-8 bile veren varsa gönderilmesi gerekir. Muhtemel bonservisden vazgeçip üstüne yıllık 4 milyona kaleci oynatacak lükse sahip değiliz...

Pek ihtimal vermiyorum, olmazsa da sözleşmesini tamamlar, sorun yok...

Güzel kardeşim biz mutlu değiliz ama. 20 hafta boyunca yatıp son 10 hafta kalecilik yapmaya başlayıp primlerle birlikte aldığın kemiksiz 4M euro maaşına mutlu olan aklı başında bir GS'lı da yoktur herhalde.
Ben mutluyum. Neden diye sorarsan daha iyisini bulamayacagimiz için. Örnekleri var geçmişte. En vasat hali bile ligi taşıyor. Mondi gittikten sonraki buhrani biliyoruz. Lensleri unuttum diye Selçuk Şahin malından 35mt gol yiyen kaleci gördük. Şaşırmayalım. Bu adam sayesinde gelen şampiyonluğu çabuk unutuyoruz.

Bu sistemde daha iyisini bulamayız. Forveti gönderdiler gördük neler oldu.

Hataları var ama yararı her türlü daha fazla.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben mutluyum. Neden diye sorarsan daha iyisini bulamayacagimiz için. Örnekleri var geçmişte. En vasat hali bile ligi taşıyor. Mondi gittikten sonraki buhrani biliyoruz. Lensleri unuttum diye Selçuk Şahin malından 35mt gol yiyen kaleci gördük. Şaşırmayalım. Bu adam sayesinde gelen şampiyonluğu çabuk unutuyoruz.

Bu sistemde daha iyisini bulamayız. Forveti gönderdiler gördük neler oldu.

Hataları var ama yararı her türlü daha fazla.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu görüşe de elbette saygı duymakla birlikte, bizim 4M euro bir kaleciye verme lüksümüz olmadığını düşünüyorum. Dünyada Muslera'dan fazla kazanan kaç tane kaleci vardır acaba hakikaten merak ediyorum. Performans olarak hak etse gram sesimi çıkarmayacağım fakat her sene aynı terane dönüyor. Bütün sezon abidik gubidik goller yiyip son maçlarda kalecilik yapmak aklına geliyor. E sormazlar mı adama, bütün sezon nerdeydin diye? Her maç takımı sırtlamasını filan istediğimiz de yok zaten öyle bir şey mümkün değil ama ama ortalama bir kalecinin kurtaracağı pozisyonları kurtardığında bile insanlar övme gereği duyuyor sezon boyunca. Bunun nedeni de malum. Muslera güven vermiyor. Her an hata yapıp sana gol yedirebilecek potansiyelde biri. Mert'i izledikten sonra birkez daha Muslera'nın ayağının ne kadar kötü olduğunu (belki de ligin en kötüsü) fark ettim mesela. Yaşı da ortada. Birdaha hayatta para kazanamayız bu adamdan. Bizim ligimizde bile kaleci kaynıyor fellik fellik. Muslera'ya mahkum olduğumuzu düşünmüyorum. Hele hele başımızda FT varken. Forvet transferi konusu ayrı konu. Adam Tetteh'i, Alan'ı, Pato'yu, Ze Roberto'yu filan istedi. Hiçbirini alamadılar. En sonunda mecburen e bari Diagne'yi alın dedi...

10 milyon euronun üzerindeki bir fiyat piyango olur bizim için.

Gitsin ama yerine kazma birini koymazlar inşallah

Değil 22, 7-8 bile veren varsa gönderilmesi gerekir. Muhtemel bonservisden vazgeçip üstüne yıllık 4 milyona kaleci oynatacak lükse sahip değiliz...

Renkdaş sorun da bu zaten, 4 milyon nete kaleci oynatacak takım yok. 4 milyon net demek Avrupada 7.25 milyon Euro demektir ve bu maaşı alan kaleci yok.

Sen adama böyle Ronaldo maaşı verirsen bonservis kazanamazsın çünkü transfer etmek isteyen takım o maaşı vermek istemeyecektir. Bizim eleman da sözleşmesinin bitmesini bekler. Veya çok düşük bir bonservis ile son sene gider. Çünkü bonservisinin düşüklüğü sebebiyle karşı takımdan bir yıllık maaş farkını avanta olarak cebe indirecektir.

Feghouli de ve Belhanda da yine aynı durum sözkonusu olacaktır eğer bir Arap çıkmaz ise.

Son düzenleme:
Üst Alt