Muslera, Taffarel ve Mondragon'dan İyi Mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera, Taffarel ve Mondragon'dan İyi Mi?

evet beyler anti Galatasaray'lı şeytan rıdvan lakaplı şahsiyet dün ortaya bişey attı Muslera'nın tafo ve mondi'den daha iyi olduğunu söyledi siz neler diyeceksiniz?

Cevap: Muslera, Tafo ve Mondi'den iyimi?

bence en iyi mondi.kişisel tercihim.mondi nin kurtardığı maçın haddi hesabı yok.

Muslera nın kanıtlayacağı ve bize kazandıracağı çok şey var bunu başarı ile gerçekleştirecek inanıyorum.

Ozamana kadar Tafi>Mondi>Muslera

Şu an için bu kıyaslama erken bence. Muslera 16 maç gol görmedi ama bazı maçlarda top bile gelmedi.

Cevap: Muslera, Taffarel ve Mondragon'dan İyi Mi?

her ücüde süper kalite

ama tafarellin henry cikarisi var ki

oraya gelmek icin musleranin cok ekmek yemesi gerek

gerci hocasi tafarel

boynuz kulaga gecer insallah

muslera nin taffarelden daha iyi oldugu ozellikleri var. mondiden kesinlikle iyi zaten. tafo az farkla onde ama gelistirebilir.

tafarelin 4 sene şampiyonluk uefa ve super kupa cl çeyrek final zaferleri var muslera nın daha çok ekmek yemesi lazım :)

Taffarel'den iyi demek haksızlık olur.

Bence CL maçlarında da izleyip öyle karar verelim. Ama genel durumu Mondragon'dan iyi olduğu.

Tafarrel = Muslera >Mondragon

Muslera gercekten cok seviliyor. Bende cok seviyorum keratayi. Icim icime sigmiyor yemin ediyorum. Hala izliyorum penaltiyi :D onun boyle olmasinda hocasinin cok buyuk etkisi var. Bi avrupa kupasi aldirsin bize,liste o zaman degisir.

Sent from my HTC Incredible S

Üst Alt