Muslera: "Uzun yıllar burada kalmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Uzun yıllar burada kalmak istiyorum"

81a7277cf34145549d81e21456f117af.jpeg

Kariyerinde 199. Süper Lig maçına çıkan Fernando Muslera, mücadele sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Uruguaylı yıldız futbolcumuzun maç sonu açıklamaları şu şekildeydi:

"Önemli bir camiada 199 maça çıktığım için çok mutluyum. Gelecek hafta 200 olacak. Burada uzun yıllar kalıp hizmet etmek, bu rakamı daha da yukarılara çekmek istiyorum. Çünkü burada kendimi evimde gibi hissediyorum."

"Şimdi hedefimiz ligi üçüncü bitirmek. Son maçımızı kazanıp rakibimizin alacağı sonucu bekleyeceğiz. Alanyaspor'un iyi bir takım olduğunu biliyorduk. Özellikle Vagner Love başta olmak üzere hücumda çok etkili bir ekip. Ama her şeye rağmen iyi maç çıkardık ve 3 puan aldık."

"Ben ve savunmadaki arkadaşlarım; bu sezonki performansımız defansif anlamda belki en iyi performans değildi. Ama bu değişen isimlerle alakalı değil. İyi zamanlar da kötü zamanlar da olabilir. Burada uzun süredir forma giyiyorum. İnişler ve çıkışlar olması çok normal. Herkes sahaya çıktığında yüzde yüzünü sahaya vermeli. Şimdi yeni bir sayfa açmak için bekliyoruz. Zaten futbolun güzelliği de burada..."

galatasaray.org

İlk geldiğinde heyecanlandık..

Aradan seneler geçti yine aynı heyecan
Çok seviyoruz seni umarım futbolu bu kulüpte bırakırsın

TapaTalK

Bu taraftar birgün senide yuhlayacak aslan parçası bunu unutma. Bir kaç sene sonra başlar burda ''iyi olsaydı Avrupa'dan hiç bir takım almazmiydi filan''

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bu taraftar birgün senide yuhlayacak aslan parçası bunu unutma. Bir kaç sene sonra başlar burda ''iyi olsaydı Avrupa'dan hiç bir takım almazmiydi filan''

Yuhalanma durumu yok ama asla 30-40 milyonluk kaleci olmadı burada defalarca yazdım. Kariyer zirvesinde 6.75+oyuncuya almışız kim 40 verecek ?

Yuhalanma durumu yok ama asla 30-40 milyonluk kaleci olmadı burada defalarca yazdım. Kariyer zirvesinde 6.75+oyuncuya almışız kim 40 verecek ?

Türkiye ye Muslera dan iyi kaleci nadir gelir bu taraftar zamanında bazı malların gazına gelip demedigini bırakmadı yok eli küçük yok iyi olsa lazio niye bıraksın. Bir kaç sene sonra aynı yorumlar başlar

Bir kac yila gerek yok ki Leo, daha bir kac gün önce burada aynen dedigini söyleyenler vardi. "Muslera bizim dedigimiz kadar iyi olsa niye kimse almiyor ilgilenmiyor" seklinde sacmaliklar.

Bir kac yila gerek yok ki Leo, daha bir kac gün önce burada aynen dedigini söyleyenler vardi. "Muslera bizim dedigimiz kadar iyi olsa niye kimse almiyor ilgilenmiyor" seklinde sacmaliklar.

Birde gir Antu ya bak adamlar tapıyor Muslera ya resmen,gelmiş geçmiş en iyi transfer diyorlar ağızlarının suyu akıyor Muslera için.

Takımın durumuna göre inişler ve çıkışlar yaşayan bir kaleci çok hatalı gol yedi ancak bu topta nasıl çıkar dediğimiz çok fazla kurtarışını hatırlamıyorum.Yan topları çok zayıf ve topu oyunu sokuşu berbat.Bence kalmasada olur.

Birde gir Antu ya bak adamlar tapıyor Muslera ya resmen,gelmiş geçmiş en iyi transfer diyorlar ağızlarının suyu akıyor Muslera için.

Vallah bana kalirsa da son 20 senede bu kulübün yaptigi en iyi 3 transferden birisi de Muslera.

Hagi, Muslera, Melo son 20 senenin en iyit transferleri. Bunlar asla unutulmayacak adamlar.

Vallah bana kalirsa da son 20 senede bu kulübün yaptigi en iyi 3 transferden birisi de Muslera.

Hagi, Muslera, Melo son 20 senenin en iyit transferleri. Bunlar asla unutulmayacak adamlar.
6.75 + Cana karsiliginda böyle bir kaleci almak büyük basaridir. Muslera gibi her sene 2 adam alsalar (uygun yasta) suan 5.yildizi ne zaman takacagimizi hesapliyorduk

Takımın durumuna göre inişler ve çıkışlar yaşayan bir kaleci çok hatalı gol yedi ancak bu topta nasıl çıkar dediğimiz çok fazla kurtarışını hatırlamıyorum.Yan topları çok zayıf ve topu oyunu sokuşu berbat.Bence kalmasada olur.

Bazı konularda eksikleri olabilir topu oyuna sokuşu mesela ama Muslera gibi kaleci bulamayız.Telafisi kolay olmayan bir mevki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cok büyük adamsın be Nando çok,helal olsun yürekten seven adam seni.Bu adam bizden emekli olunca felan bayağı üzüleceğiz anlaşılan.:(

Bazı konularda eksikleri olabilir topu oyuna sokuşu mesela ama Muslera gibi kaleci bulamayız.Telafisi kolay olmayan bir mevki.

Ya iyi kalecide demiyorum kötü kalecide demiyorum hiçbir zaman göklere çıkarmadım çıkarmamda çünkü benim futbola bakış açıma ters bana göre bir futbolcu olarak messi bile aldığı parayı haketmiyor çünkü dünyada hiçbir emek ve iş bu kadar pahalı olamaz neyse o işin ideolojik kısmı.

Ama gerçektende yani bu top nasıl çıkar dediğimiz bir kurtarışını hatırlamıyorum ama yediği hatalı gollere çok fazla örnek gösterebiliriz yada pasif kaldığı için takımın yediği goller örnek olarak yan toplar.

Yani bir kalecinin başarı istatistiği neye göre tutulur bunu belirlemek önemli bence.

Ya iyi kalecide demiyorum kötü kalecide demiyorum hiçbir zaman göklere çıkarmadım çıkarmamda çünkü benim futbola bakış açıma ters bana göre bir futbolcu olarak messi bile aldığı parayı haketmiyor çünkü dünyada hiçbir emek ve iş bu kadar pahalı olamaz neyse o işin ideolojik kısmı.

Ama gerçektende yani bu top nasıl çıkar dediğimiz bir kurtarışını hatırlamıyorum ama yediği hatalı gollere çok fazla örnek gösterebiliriz yada pasif kaldığı için takımın yediği goller örnek olarak yan toplar.

Yani bir kalecinin başarı istatistiği neye göre tutulur bunu belirlemek önemli bence.
Fark yarattığı zamanlar illa oluyor Muslera'nın. 5-6 ya gidecek maçları sayesinde 1-2 golle geçirebiliyoruz mesela çünkü takım mal.Burada başarı ölçütü olarak bakabiliriz buna.

Fark yarattığı zamanlar illa oluyor Muslera'nın. 5-6 ya gidecek maçları sayesinde 1-2 golle geçirebiliyoruz mesela çünkü takım mal.Burada başarı ölçütü olarak bakabiliriz buna.

Ya karşı karşıya falan çıkardı etti bunları biliyorum bende ancak zaten öyle pozisyonlarda kalecinin kurtarma yada oyuncunun pozisyonu gole çevirme istatistiği %50 ye %50 dir.O yüzden her kaleciden farklı bir istatisiğinin olduğunu sanmıyorum yani şimdi karşı karşıya kalınan pozisyonlarda kalecilerin başarı istatistiği diye bir tablo koysalar ortaya bütün kalecilerin birbirine çok yakın derecede başarı yada başarısızlık oranları olacağına eminim.Yani benim kastettiğim şeyler daha farklı şeyler aslında sen çok iyi anladın yani pozisyonları burada yazmak yerine kafamızda canlandırmak daha doğru olacaktır.Yani yediği hatalı goller bana sanki bahsettiğim önemli kurtarışlardan daha fazlaymış gibi geliyor.

Futbolu bilen,sorgulayan ,geniş perspektiften bakan kişileri görmek mutluluk verici.

Üst Alt