Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları

Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları

Dün açılan ''hangi tuvalet kağıdını kullanıyorsunuz'' sorusu bile daha mantıklı bu konudan.

Zaten benim tepkimde ondanya adamlar pankart açtılar bu stada kırmızı giremez diye hoş pankartın üstünde kırmızı montlu taraftarları vardı. UEFA nın logosunu bile ıslıkladılar Sarı Kırmızı diye :)

fener taraftarının zamanında içine düştüğü kompleksler bunlar,gerek yok.kezmanın kırmızı kramponunu ıslıklamıştı gavatlar bi maçta

muslera nın sarı kırmızı ya aşık olması mı gerekiyor ki ,giysin ne olucak o renkten adam görevini yapsın yeter bence .

Yoksa ayak ******'imi var sende mahir abi tercih ettiğin kramponlar neler :D:D biraz gereksiz konu olmuş.

Arkadaşım sporcu işini yapsın yeter. Burada Musleranın yada Emrenin en ufak bir şekilde sporculuklarınıda takıma katkılarınıda eleştirmedim. Bir taraftar olarak beni rahatsız eden birşeyden bahsettimki bunun nedenide karşı taraftan bu tavırları görmemdi.

muslera nın sarı kırmızı ya aşık olması mı gerekiyor ki ,giysin ne olucak o renkten adam görevini yapsın yeter bence .

Arkadaşım sporcu işini yapsın yeter. Burada Musleranın yada Emrenin en ufak bir şekilde sporculuklarınıda takıma katkılarınıda eleştirmedim. Bir taraftar olarak beni rahatsız eden birşeyden bahsettimki bunun nedenide karşı taraftan bu tavırları görmemdi.

tamm mahir abi ,bende sporculuklarına bişi dedğini kastetmedim zaten ;)

la biri sakal bıraksa volkan da bırakmış diye sakalını kessin diyeceksiniz yakında. fenerlileri andıran bir şey arama merakı da ilginç. napak şimdi, hepsinin çükü de var, kessinler mi?

Boş şeyler bunlar. Bakın bir ara Niang da sarı kırmızı krampon giymişti.

fft16_mf785453.Jpeg

Üst Alt