Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi


AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:San Paolo FC oyuncularından Luis Fabiano ve SS Lazio oyuncularından Fernando Muslera ve Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir.
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile görüşmelere başlanmıştır.şansa bak kapa bi giriyim dedim 1 defa f5 yaptım yaptım muslera , fabiano yu görünce şok yaşadım :D
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiFatih Terim'in açıklamalarından sonra ceza yememek için yapılmış mecburi bir bildirim bana göre. Yani herhangi bir son dakika gelişmesi değil. Olağan görüşmeler...
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile görüşmelere başlanmıştır.Fatih Terim açıkladı diye açıklamışlardır, henüz anlaşılmadı bence.
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile görüşmelere başlanmıştır.Görüşmeler başladı demek bitti demek değildir..Muslera oldu gibi ama Fabiano ne olur bilemeyiz..
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile görüşmelere başlanmıştır.GS TV ve diğer spor kanalları da yazıyor şuan. Güzel bir haber ama Allah tamamına erdirsin demek lazım. Geçen seferden ağzımız yandı..
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiÖnce ben açtım Namık'cım :Z18:
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiReyes ve Forlan gibi olmaz artik bu. Fabiano ve Muslera hayirli olsun.
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiFatih Terim'in açıklamalarından sonra ceza yememek için yapılmış mecburi bir bildirim bana göre. Yani herhangi bir son dakika gelişmesi değil. Olağan görüşmeler...Katılıyorum. Fabiano'yu da 1237231621 doktora kontrol ettirtsinler. Yine canımız sıkılmasın sonra.
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildigalatasaray tv de de son dakika geçiyor
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile görüşmelere başlandığı borsaya bildirildi!Fabiano yerine başka bir isim düşünülemez miydi demekten de alamıyorum kendimi..
 
Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiFabiano sakat adam neden kumar oynuyoruz anlamıyorum.O zaman Baros'a güvenin.Muslera alınırsa takasla alınacak, yani cana gidecek orta sahaya bu durumda bir ön libero bir oyun kurucu transferi şart.Mustafa Sarp'ta bi zahmet gitsin.
 
Üst Alt