Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Forlan ve Reyes ile gorusmelerin olumsuz sonlandigina dair neden bir bilgi yok?

Muslera yı bitirirler. Fabiano olmasa da olur.

bu sefer olsun artik bu transferler reyes ve forlan gibi olmasin

Cambiasso defteri kapandı sanırım. Fatih Terim, oyuncu gelmek istemiyorsa yapacak bir şey yok demişti.

Cambiasso'yu istiyorum alınması için de uğraşıyor yöneticiler ancak futbolcu gelmek istemezse yapacak bir şey yok dedi. Yani defter kapanmış manası çıkmaz bence buradan..

Birazdan resmi aciklama bile gelebilir, transferler bittigine dair.

Dunyada orta saha transferi kadar zor transfer olmasa gerek. 3 senedir yabanci orta saha transferi ilk biten yabanci transferi olmasi gerekirdi. Simdi transfer doneminin sonunda gelir.

Hayirli olsun.Muslera icin sevindim.

Bir sonuç çıkacağını pek düşünmüyorum.

Şu KAP'a bildirme olayı da bir garip oldu. Direk kesinleşince daha güzel oluyordu şimdi inansan bir türlü inanmasan bir türlü. Gerçi bir fotomaç, fanatik haberine bile inanası gelirken insanın buna inanmamak elde değil. Yine de temkinli olalım. Muslera gelsin de Fabiano olmasa da olur. Bence forvetten önce orta saha ve defans daha ihtiyaç gibi..

Yönetim ikinci kez Reyes ve Forlan'da gibi bir sacmalik yapmaz bence. Bu transferlere kesin bitti gözüyle bakabiliriz. :D

Lan hala timsaha sokuyorsun.:D Bugün basın toplantısında söylendiği için kapa bildirmek zorunda kalmış olabilirler.Ama Cambiasso neden bildirilmedi onu bilemem.:)

Muslera süper oldu. Fabiano'da iyi transfer bence kim iyi oynarsa o girer 11 e Baroş-Elmander-Luis Fabiano eee bunların yanında Anıl Dilaver kalırsa Mehmet Batdal Forvet hattı temiz...

Üst Alt