Muslera ve Sneijder'i Satın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera ve Sneijder'i Satın

Madem Bruma gidiyor, Muslera ve Sneijder'i de satalim hepten kulübün kapisina kilit vuralim.

Su takimda ilk 11 oynayacak 3 oyuncu vardi, 1'i gidiyor.

Artik gelen paralar 30 yas üstü ihtiyarlara ve kimsenin 1 lira bonservis vermeyecegi yerlileri almakla biter.

Telles'ten gelen parayi Serdar, Tolga ve Eren cöplerine harcayanlar sol bek bile almadi.

Bruma'dan gelecek para yine cöplere gidecek ve kanat oyuncusu dahi alinmayacak.

Ghezzal ve Balotelli gibi bonservisi elinde uygun yasta adamlar varken Gomis, Serdar Gürler gibi beyinsizlerin pesinde kosanlarin Allah cezasini versin.

Cenk
Sabri Semih Ahmet Carole
De Jong Tolga
Sinan Selcuk Yasin
Eren

11'i ile ligi 9.bitirmeye adayiz.​

Yahu kaardeşim bir futbolcu gitti diye niye öldük bittik hallerine kapılıyoruz. Brumadan gelecek parayı 2 tae bruma potansiyelli adama yatırsın niye hemen ortalığı yakıyoruz.

Elinde 16 milyon euro +15te biz oluştursak 30 milyon euro gibi deli para olur bu paraya bizim oyuncuların 2 level üstü 5 tane oyuncu alırsın +sneijder, muslera 7 tane adam eder e bi zahmet elindekileden 4 tane serpiştirilsin.

Sneijder e para veren yok , muslera ise oynadigi mevkinin ozel durumu nedeniyle istisna gosterilecek tek oyuncu ve geldi geleli de hic cokmedi hep parasinin karsiligini verdi

melo, muslera , elmander , ujfa ... bunlar baska adamlar ozel adamlar

Yahu kaardeşim bir futbolcu gitti diye niye öldük bittik hallerine kapılıyoruz. Brumadan gelecek parayı 2 tae bruma potansiyelli adama yatırsın niye hemen ortalığı yakıyoruz.

Elinde 16 milyon euro +15te biz oluştursak 30 milyon euro gibi deli para olur bu paraya bizim oyuncuların 2 level üstü 5 tane oyuncu alırsın +sneijder, muslera 7 tane adam eder e bi zahmet elindekileden 4 tane serpiştirilsin.
Senin yazdığına bende katılıyorum ama bu olayı yapacak başkan yok o yüzden bazı insanların endişesini anlayabiliyorum.

TapaTalK

Senin yazdığına bende katılıyorum ama bu olayı yapacak başkan yok o yüzden bazı insanların endişesini anlayabiliyorum.

TapaTalK

Velev ki bruma sakatlandı futbol hayatı bitti veya ergenleşti oynamayacam dedi ne yapabiliriz. Hadi kalk oynayacaksın diyebilir miyiz hayır.
Olay şu anlık bizim elimzde değil 18 milyon gibi bir paraya burun kıvıracak seviyede değiliz.

Dursun veya x kişisi bu işi yapacak iyi oyuncu almak zorunda ha almazsa ne olur geçen sene bruma parasını transfere gömdük ne değişti. 1 sene onra gelen başkan kimse bu sefer o yapmak zorunda 8 milyon üstü yapacağın potansiyelli oyunculardan asla zarar etmezsin.

Geçen sene 20 milyon euroya 2 tane 19 yaşında potansiyeli açık oyuncu alsaydık ne olurdu bugün 3 tane oyuncumuz olurdu. Mentalite bu olmalı üzerine katarak gitme dursunun yapmayacağını biliyorum ayrıca çünkü malın önden gideni, çünkü amacı başarı değil geçiştirmek. Galatasarayı 3 sene duraklatmak başka birşey değil ilk geldiğinde bas bas bağırdı çünkü ben sportif başarı yapmayacağım dedi canlı yayında inşaat dedi o günden sonra sırayla yaşadık zaten.

Ya sanki muslera sneijer var da noluyor ligde dorduncuyuz bize futbol akli iyi bir baskan,yonetim ve hoca lazim basaksehir orneginde oldugu gibi

bruma'nın parasıyla transfer edilecek leş yerli topçularla artık iki atak yapamayan adam çalımlayıp dribling yapamayan kabız bir takım haline geleceğiz.

at fava bekle

Barzo ve mal taraftarı en çok olan takım Galatasaray mesajlardan göreceğimiz üzere.

Hala Bruma'dan gelecek parayla 2 tane futbolcu alırız diyenler var.

Artık hakaret etmeden konuşmak mümkün değil bu barzo topluluğa.

Ulan aldığın 18 milyon çöp olup gidecek yazın, Hürriyet'i bile alır bu hain yönetim.

Kısaca Sneijder ve Muslera'da gitsin seneye 1. lige düşer güzel bir kadro oluştururuz.

Dursun'la ?

Gidip kurtarsinlar kendilerini. Bruma ve Muslera'nin sözlesmeleri 2018 Haziran'da bitiyor, bunu bilmeyen yok ama Bruma'nin sözlesmesi israrla uzatilmadi. Riekerink varken bu is bitmeliydi !

Üst Alt