Muslera'dan Önce, Muslera'dan Sonra | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'dan Önce, Muslera'dan Sonra

Muslera'nın sakatlığından önce Galatasaray:

Maç: 26

Yenen gol: 20 Muslera'nın sakatlığından sonra Galatasaray

Maç: 5

Yenen gol: 13

söyleyeceklerim bu kadar.
takım olarak iyi değiliz muslera varsa iyiyiz. bu sene de böyleydi geçen yıllarda da... muslera gibi bir karaktere sahip olduğumuz için şanslı mıyız, bu kadar pozisyona rakipleri soktuğumuz için üzülmeli miyiz karar sizin...

evet şu haftalarda skorlardan sonra acımasızca eleştirip, kazanılan kupalardan sonra en fazla sevinenler.
Eleştirinin dozajını bilmiyorlar mı yoksa işin içinde başka bir şey mi var ben de çözemedim.
Yav tamam hocayı eleştirirsin de hakarete kadar varan paylaşımlar yapmak nedir.
Bugün bir Galatasaraylıya Galatasaray desen onun kafasında şimşek gibi çakacak üç isimden biridir Fatih Hoca Ali Sami Yen ve Metin Oktayla beraber
Bazen vefa nedir bilmiyoruz gerçekten

Mondragon ayrıldıktan sonra tam 4 sene berbat ötesi kalecilerle oynadık. 4 sene sonra Muslera geldi.
Gittiği gün büyük bir ihtimalle yine senelerce yeni bir kaleci arayacağız.

Eleştirinin dozajını bilmiyorlar mı yoksa işin içinde başka bir şey mi var ben de çözemedim.
Yav tamam hocayı eleştirirsin de hakarete kadar varan paylaşımlar yapmak nedir.
Bugün bir Galatasaraylıya Galatasaray desen onun kafasında şimşek gibi çakacak üç isimden biridir Fatih Hoca Ali Sami Yen ve Metin Oktayla beraber
Bazen vefa nedir bilmiyoruz gerçekten

fazla işin içine kaptırıyorlar kendilerini başka bir şey değil. bunlar hep duygusallıktan. ben ise başarının süreklilikten geldiğini ve bunu galatasaray ın içinden gelen, kulubüne hiç bir zaman kazık atmayacak, görevinde bugün 46. yılını tamamlamış biriyle başarılacağını düşünüyorum.

hiç yoktan geçen sene nası şampiyon olduk gördük. ben sanmıyorum terim harici böyle bir şeyin yapılabileceğini. bu gözler görmedi daha bu denli imkansızlıklardan şampiyonluğun geldiğini. bu yüzden küme düşürse dahi güvenim tam bi sonraki sene çıkarır şampiyon yapar, cl inde de babalar gibi boy gösterir. yazarken hayal gelmiyor. okuyanlarda geçmişi biraz düşünürse onlara da hayal gelmeyecektir.

Mondragon ayrıldıktan sonra tam 4 sene berbat ötesi kalecilerle oynadık. 4 sene sonra Muslera geldi.

Hatta bu sefer Mondragon dan daha büyük bir miras birakacak kale de. Gelecek olan kalecilerin isi cok zor gercekten, agizlariyla kus tutsalar bile Muslera ile kiyaslanacaklar her zaman.

Muslera öyle bir kalecilik sergiledi ki, öyle bir sembol haline geldi ki cogumuz icin Taffarel'den bile öteye gecmeyi basardi.

mondragonu çoktan geçti muslera. yerine gelecek kaleciye şimdiden allah sabır versin baya baya baskı yiyecek.

neyse ki 4 5 sezon daha oynar muslera. o yüzden rahatım ben biraz. bir yere de gideceğini sanmıyorum. 40 a kadar yolu var.

Bir Uefa kupası kazansa Hagi ile kıyaslanır mı acaba ? Bence Hagiden sonra gelmiş en iyi yabancı da belki kazansa kıyaslanır bile.

Yok yav Hagi-Şükür o takımın hakikaten olmazsa olmaz 2 adamıydı. Galatasaray tarihinin de en büyük 2 futbolcusu bence. Hani pozisyonları aynı da değil de öyle çıkıp Leeds deplasmanında rakipleri mal edip 1 gol, 1 asist filan yapmak her babayiğidin harcı değil. Ama Tafo'nun hem Avrupa kupalarında, hem de ligde bayağı patladığı maçlar var esasında. Hasan'ın şakayla karışık söylediği Arsenal maçında 1 pozisyon çıkardı, işi bitti demesinin altında şakayla karışık gerçek de var ama. Tarihin en pozisyon alma konusunda usta savunması ve bir daha hiçbir şekilde oluşturulamayacak orta saha rotasyonuyla oynamış adam. Muslera'nın kimlerin arkasında beklediği düşünülürse kıyas daha kolay yapılabilir. Hagi'den sonra gelmiş en iyi yabancı olabilir ama Hagi gibi bir Avrupa kupası kazandırmadığı, en azından finale kadar taşımadığı sürece gerçek dışı bir kıyaslama olur.

Üst Alt