Muslera'dan Penaltı Tepkisi: "Yıllardır bunlarla karşılaşıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'dan Penaltı Tepkisi: "Yıllardır bunlarla karşılaşıyoruz"

DK_mukvVYAEBMbU.jpg

Galatasaray'ın Uruguaylı filebekçisi Fernando Muslera, Kardemir Karabükspor'u 3-2 yendikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Muslera, hakemin penaltı kararı verdiği pozisyonun penaltı olmadığını söyledi ve ilk yarıda Mariano'nun yaptığı bir hareketin düdük çalınan pozisyondan daha fazla penaltı olduğunu ifade etti.

Muslera, şunları söyledi:

"Ağır çekimde mutlaka göreceklerdir ama şunu kesinlikle söyleyebilirim 'Penaltı değildi'. Mariano'nun ilk yarıdaki pozisyonu, ondan daha çok penaltıydı. Galatasaray yıllardır böyle zorluklarla karşılaşıyor, bugün de oldu."

GSCimbom Portal

Tudor da buna benzer açıklamalar yapmış, ikiside işin temelinde haklılar çok bedava bir penaltı. Ancak ilk golde olduğu gibi Penaltıda bile kabahat bizim, rakibi perdelese rakibe o ikramı vermeyecektik.

ılk yarıda kı pozısyonda topa mudahale ettı mariano oda penaltı degıldı buda
Yok Recep, ilk yarıda ki pozisyon penaltı bayağa bir müdahale var. Ama mesela Belhandanın iyi girdiği pozisyonda bile penaltı var, defans oyuncusu kolu ile müdahele ediyor topa. Karabüğün penaltısı bedava bir penaltı orası doğru ama yine bizim kabahatimiz, girme kardeşim rakibe öyle, belli atacak kendini.

Yok Recep, ilk yarıda ki pozisyon penaltı bayağa bir müdahale var. Ama mesela Belhandanın iyi girdiği pozisyonda bile penaltı var, defans oyuncusu kolu ile müdahele ediyor topa. Karabüğün penaltısı bedava bir penaltı orası doğru ama yine bizim kabahatimiz, girme kardeşim rakibe öyle, belli atacak kendini.

Hangisini diyorsun ben maicondan sekip uzaklaştırdığı topu diyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam işte sen adama ayagını taktığını söylüyorsundur ben seken topa adamdan önce müdahele ettigi topa diyorum ordada sonradan adama temas var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynı pozisyonlardan mı bahsediyoruz emin olamadım şimdi. Ben ilk yarıda Marianonun ceza sahamızda aut çizgisi önünde yaptığı müdahaleden bahsediyordum, orada foul yapıyor. Çünkü artık rakibin oradan geçme şansı yok, Mariano da rakibin önünde değil yanında olduğu için rakibin dizlerine doğru darbe var. Hani takma da değil darbe var. Bize öyle bir pozisyonda penaltı çalınmasa ben deliririm mesela. Şimdi tekrar özeti izledim Recep, aut çizgisine yakın değilmiş daha öndeymiș ama pozisyon penaltı. Ancak, Karabük bu yüzden kaybetmedi, bize verilmeyen iki penaltı var.

Son düzenleme:
Üst Alt