GSC Haber Muslera’nın Maaş Konusunda İndirim Yaptığı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Elmas ve yönetiminin bir diğer hamlesi; takım kaptanı Muslera'yla yapılan görüşmeler sonrası ortaya çıktı. 3.57M € garanti ücretini, 2.5 M € indiren Muslera'nın bu kararı sonrası 1.75 M € tasarruf sağlandı.

🔗 Skorer

yeni sözleşmede indirim yaptı işte ama kaç senelik?

muslera sezona bomba gibi girseydi bunlaro konuşmuyor olurduk orası da bir gerçek ama kendini toparlamazsa genç bir scout transferi isterim ben.

yerli bulabileceğimizden pek emin değilim.

Biz F5 kalecisi Altay ile ilgilendik mi hiç? Evet ise kaçırmasak iyiydi.
@Keramettin TANRIVERDİ admirin bununla ilgili bir yazısı vardı o daha kapsamlı bilgi verebilir ama evet sanırım ilgimiz vardı.

ama şunu da belirtelim ne altay ne ersin ne de ugurcan bizim mevcut oyun kurma ve 6 numara defolarımızda başarılı olabilecek kaleciler.

evet muslera ekstra formsuz başladı ama bu saydığım tüm kalecilerin yan top zaafı var hepsinin ayağı kötü..

bize artık süpürücü oyun kurucu bir kaleci gerekiyor genç max 21-24 yaş grubunda

Altaya ilgimiz var mıydı bilmiyorum ama gelseydi bu kadar sabretmeyeceğimizi düşünüyorum. İlk geldiğinde üstüne vurulan şutları sektirip sektirip gol yediriyordu. Fb sabretti kazandı. Bizde bir de Muslera varken çürür giderdi gibi.

@Keramettin TANRIVERDİ admirin bununla ilgili bir yazısı vardı o daha kapsamlı bilgi verebilir ama evet sanırım ilgimiz vardı.
Yuhh .

Haber var la,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muslera gitmeden kaleyi devralabilecek bir Türk kaleci yok. 2,5 milyon Euro kenarda otursun diye para vermeyelim. Zaten Babele küfrediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt