Muslera'ya Ada'dan Talip ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya Ada'dan Talip !

Cevap: Muslera'ya Ada'dan Talip !

4 milyon Euro etmez mi diyorsun Onur 23 yaşında çocuk daha

Maksimum 4 eder, yani pazarlık yaparsan 3'e alırsın.Şenol Güneş'e Ufuk'u ver, en az Onur kadar yıldız olur.Olay tamamen Onur'da değil yani, düşünsene Onur ilk geldiğinde Senegalli kaleciyi bile kesememişti.İyi olsaydı muhakkak oynatılırdı cümlesini kurmayacam, hocası güvenseydi oynatırdı ve kendini muhakkak geliştirirdi tıpkı Şenol Güneş'in Onur'a güvenerek oynatıp kendisini geliştirmesini sağlaması gibi, tüm bunlara rağmen 4 milyon euro etmeyeceğini de belirtmek isterim.

oyuncu satinca neoluyor? gelen parayi nereye kullaniyoruz? hicbiyere.. sacma sapan oyuncu aliyorun sonra..

biz buyuk takim olmak istiyorsak para kazanmak icin oyuncu satmamaliyiz.. heleki altyapimiz bukadar ciliz iken.. (bi Porto olamayiz)

o yuzden 20 milyona felan satacan sonra 2-3 milyon kiytirik bi leo franco getirecen.. oldu bayim..

Chelsea almaz.. Cech var.. Man utd almaz.. daha De Geayi 20 milyona yeni aldilar.. yani 20 milyonu cope atip bi 20 milyon daha kaleciye yatirmaz Ferguson..

Sizce Onur mu,Tolga mı?

Ben Tolga diyorum:)

Tolga diyenlere like verecem ona göre cevap verin:D

Maksimum 4 eder, yani pazarlık yaparsan 3'e alırsın.Şenol Güneş'e Ufuk'u ver, en az Onur kadar yıldız olur.Olay tamamen Onur'da değil yani, düşünsene Onur ilk geldiğinde Senegalli kaleciyi bile kesememişti.İyi olsaydı muhakkak oynatılırdı cümlesini kurmayacam, hocası güvenseydi oynatırdı ve kendini muhakkak geliştirirdi tıpkı Şenol Güneş'in Onur'a güvenerek oynatıp kendisini geliştirmesini sağlaması gibi, tüm bunlara rağmen 4 milyon euro etmeyeceğini de belirtmek isterim.

İyide henüz 23 yaşında geldiğinde kaç yaşındaydı kaleci kesecek haklısın hocanın katkısı büyük ama bence 3 milyon euro teklif etsek Trabzon küfür algılar bunu hem yerli hem genç

Onur ve Tolga'yı kıyaslarsak eğer bence Onur daha iyi kaleci.Türk kalecilerin için de en iyisi Onur.

Bugünün mansetleri; Muslera ve Baros yolcu, Engin Lamborghini almis, Terim yönetimle küs, Aysal iki yöneticiyi gözden cikardi. Megersem takim dagilmis, bizim haberimiz yok. :eek:

Onur ve Tolga'yı kıyaslarsak eğer bence Onur daha iyi kaleci.Türk kalecilerin için de en iyisi Onur.

vallaha simdi kizacaksiniz ama Tolgayi hic sevmiyorum.. kaleci olarakta begenmiyorum.. tamam bu sene basarili ama tip olarakta ne les bi kaleci oyle.. insan biraz kendine bakar.. tv ye cikiyorsun.. o keci sakali felan nebiliyim.. ben bakimsiz futbolcu sevmiyorum.. ha diyceksiniz Kazim bakimli neoldu..

Futbolcu hem iyi olup hemde biraz olsun kendine bakacak.. yahu aynaya bi baksin maca cikmadan.. sonucta gorsel bisey.. gorunce sanki 1 senedir banyo yuzu gormemis gibi adam.. para toplayip berbere yollayasim geliyor o bicim..

Onurunda sakatligindan sonra nasil oldugu mechul?

Üst Alt