Muslera'ya Antrenör Aranıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cropped_content_muslera-turgay-seren-gibi-olmak-istiyorum_vwrUsaQ151AWv3a.jpg

Galatasaray, son dönemde düşüş yaşayan Fernando Muslera için yeni bir antrenör arıyor.

Beşiktaş ve Akhisar maçlarında hatalı goller yiyen Muslera'nın düşüşü dikkat çekiyor.

Taffarel ayrıldıktan sonra Riekerink döneminde başlayan bu sezon ise tavan yapan düşüşün nedeni ise Uruguaylı kalecinin çalıştığı kaleci antrenörleri olarak gösteriliyor. Geçen sezon Frans Hoek'i istemeyen ve Fadıl Koşutan'la çalışan Muslera bu sezonda da Tudor'un yardımcısı Sandro Tomic ile pek anlaşamadı.

Geçen yıl istediği antrenör alınmamıştı

Muslera geçen yıl Leo Percovich'i istemiş, yönetim ise olumsuz cevap vermişti. Şimdi yeni bir antrenör aranıyor.

Milliyet

GSCimbom Portal

yeni yetme kaleci mi bu ? bilmiyor mu nasıl çalışması gerektiğini ? zaaflarını bilmez mi yediği gollerin videolarına bakıp kritik yapmaz mı ders çıkarmaz mı ?
neymiş efendim bana bunu alın yoksa gol yerim ha !

Kaleci antrenörü önemli olay basite alınacak birşey değil

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeni yetme kaleci mi bu ? bilmiyor mu nasıl çalışması gerektiğini ? zaaflarını bilmez mi yediği gollerin videolarına bakıp kritik yapmaz mı ders çıkarmaz mı ?

Ciddi mi bu yazdığın hiç mi spor filmi izlemedin Rocky Million Dolar Baby falan. Kalecilerde antrenör ve çalışma çok önemlidir bir nevi bireysel sporlara benzer.

taffarel gibi bir heriwle çalıştıktan sonra diğer insanlara adapte olmak zor. Bunun iyi kötü hocalıkla da çok alakası yok. Hoek iyi hocaydı onu da şutlattı muslera. Muslera duygusal biri sanılanın aksine çok profesyonel bir karakter sayılmaz.

Ciddi mi bu yazdığın hiç mi spor filmi izlemedin Rocky Million Dolar Baby falan. Kalecilerde antrenör ve çalışma çok önemlidir bir nevi bireysel sporlara benzer.

alınan antrenör basit biri değil. veriğin örnekler duygusal örneklerdir. her sporcunun başarı için antrenörü ile duygusal bir bağ kurması gerekmez. muslera kaç dönemdir böyle salmış kendini. bahaneler üretmenin peşinde. sözleşmeyi de kaptı.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Teknik Direktör'ün gereksiz olduğunu açıklamışsın üstad kutlarım.

aralarında fark var.

Almanya da mesela Kaleci antrenörleri en önemlilerden birisidir. Neuer kac kere dedi, iyi bi GK Antrenörüm var ( MT da Köpke mesela).

Tafarel omrunu burada gecirmek zorunda degil ki

meloda da boyle olmustu . Biz seviyoruz diye hatta cok iyi para veriyoruz diye tum bu kisiler tum hayatlarini bize endekslemek zorunda degil

bazisi yapar bazisi yapmaz. Saygi duymak gerekir

tafarel klube sportif anlamda oyuncu antrenor olarak cok hizmet verdi ama muslera kalkip da kaleci antrenoru secemez , o kadar da degil

Üst Alt