Mustafa Cengiz Açıklamalarda Bulundu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz Açıklamalarda Bulundu

1626962769683.png

Mustafa Cengiz: "2013 yılında Sedat Doğan aleyhine hükmedilen ve TFF tarafından Galatasaray Sportif A.Ş. hesaplarından mahsup edilen toplam 55.000 TL tutarındaki para cezasının faiziyle birlikte Galatasaray Sportif A.Ş.’ye iadesi talep edilmiştir."

Mustafa Cengiz: "Bunun yanında, 2020-2021 sezonunda Galatasaray olarak resmi medya organlarından ve hesaplarından yapılan açıklamalar ile Kulüp Başkanı olarak şahsım ve yöneticilerimiz ile teknik adamlarımızdan Fatih Terim ve Ümit Davala aleyhine yaptıkları açıklama ve..."

Mustafa Cengiz: "Verdikleri beyanatlardan ötürü verilen toplam 951.629 TL tutarındaki para cezasının tamamının faiziyle beraber iadesi talep edilmiştir."

Mustafa Cengiz: "İadesini talep ettiğimiz para cezalarından çoğu doğrudan kulübe ya da teknik adamlara verilmiştir. Şahsım veya yöneticilerimize verilen cezaların tarafımıza iadesini talep etmemiz söz konusu değildir."

Mustafa Cengiz: "Bu cezaların Galatasaray Sportif A.Ş.’ye iadesi talep edilmiştir. Sedat Doğan’ın, şahsım ve Yusuf Günay’a yönelttiği kamuoyunu yanıltmaya ve bizleri karalamaya yönelik bu hayal ürünü ve kötü niyetli beyanatlarına karşı gerekli hukuki girişimlerde bulunulacaktır."

Gelen gideni aratır, bizimki de şans işte hep daha kötüsü geliyor.

Son 25 sene de 2-3 tane başkan gibi başkan geldi.
Onları bile tartıştı bu taraftar.

Cengiz Başkan belki bunların arasında değil ama iyi yönleri daha ağır basıyordu.

Gscimbom mobil

Gelen gideni aratır, bizimki de şans işte hep daha kötüsü geliyor.

Son 25 sene de 2-3 tane başkan gibi başkan geldi.
Onları bile tartıştı bu taraftar.

Cengiz Başkan belki bunların arasında değil ama iyi yönleri daha ağır basıyordu.

Gscimbom mobil

Neden kötüsü olsun.

Burak Elmas Yönetimi şapkadan tavşan çikarmayi vaat etmiş olması tam olarak teknik açidan neyi değiştiriyor ?

Kulübün durumu kötüyken seçimleri daha da erteleyen ve yeni gelen yönetimin işini daha da zorlaştiran Cengiz yönetimini baş sorumlu olmaktan akliyor mu ?

Neden kötüsü olsun.

Burak Elmas Yönetimi şapkadan tavşan çikarmayi vaat etmiş olması tam olarak teknik açidan neyi değiştiriyor ?

Kulübün durumu kötüyken seçimleri daha da erteleyen ve yeni gelen yönetimin işini daha da zorlaştiran Cengiz yönetimini baş sorumlu olmaktan akliyor mu ?
Hiç bir şey değiştirmiyor renktaşım.
Hem ben o söylemi genel olarak söyledim.
Aysal'dan sonra Duygun başkan geldi fb güzellemesi yaptı.
Fetö fln neredeyse tek başına aklayacaktı fb'yi.
Dedik gitsin başkası gelsin, hotelci geldi kendi hotelleri üzerinden fahiş faturalar kesti.
Onun yediği naneleri say say bitmez.
Sonra eh işte Mustafa başkan ilk 1,5 senesinde idare etti sonra o da saçmaladı. Idari bakımdan çok hatalar yaptı, TFF'ye teşekkür edip teknik ekibi ve futbolcuları yedi.

Say say bitmez.
Burak başkan daha yolun başında, böyle başladıysa gerisini düşünmek istemiyorum bile.

Gscimbom mobil

Hiç bir şey değiştirmiyor renktaşım.
Hem ben o söylemi genel olarak söyledim.
Aysal'dan sonra Duygun başkan geldi fb güzellemesi yaptı.
Fetö fln neredeyse tek başına aklayacaktı fb'yi.
Dedik gitsin başkası gelsin, hotelci geldi kendi hotelleri üzerinden fahiş faturalar kesti.
Onun yediği naneleri say say bitmez.
Sonra eh işte Mustafa başkan ilk 1,5 senesinde idare etti sonra o da saçmaladı. Idari bakımdan çok hatalar yaptı, TFF'ye teşekkür edip teknik ekibi ve futbolcuları yedi.

Say say bitmez.
Burak başkan daha yolun başında, böyle başladıysa gerisini düşünmek istemiyorum bile.

Gscimbom mobil

Mustafa Cengiz yönetimi bastan takimin kilit oyuncularini satarak basladi, ve neredeyse her sezon devam etti ki, bu kadronun su bu halde olmasinin bas sebebidir zaten. Buna ragmen basarili olmamiz Mustafa Cengiz yönetimine yazmaz.

Burak Elmas yönetimi kulübü cok kötü bir yerde devraldi zaten. Secilmek icin önemli vaatler verdiler kisa vadeli secilebilsinler diye, carsi ise pazara uymadi. Kendilerine kisa vadede büyük hedef koydular ve yapamadilar.

Ali Koc´un durumundan ders almadilar, Ali de sorun yasiyor transfer yapmakta ki, kulübe soktugu paranin hatti hesabi yok. Herif bin dümen ceviriyor, ve sinirsiz parasi var. Bu vaatleri vermeselerdi secilemezlerdi de.

Mustafa Cengiz yönetimi bastan takimin kilit oyuncularini satarak basladi, ve neredeyse her sezon devam etti ki, bu kadronun su bu halde olmasinin bas sebebidir zaten. Buna ragmen basarili olmamiz Mustafa Cengiz yönetimine yazmaz.

Burak Elmas yönetimi kulübü cok kötü bir yerde devraldi zaten. Secilmek icin önemli vaatler verdiler kisa vadeli secilebilsinler diye, carsi ise pazara uymadi. Kendilerine kisa vadede büyük hedef koydular ve yapamadilar.

Ali Koc´un durumundan ders almadilar, Ali de sorun yasiyor transfer yapmakta ki, kulübe soktugu paranin hatti hesabi yok. Herif bin dümen ceviriyor, ve sinirsiz parasi var. Bu vaatleri vermeselerdi secilemezlerdi de.
Ne alaka sattilar evet sattilar 13 milyonu diagneyi benmi aldirdim falcao yu mitroglunu benmi aldirdim izin vermeseydi Grande Terim satilan paralar cope gitti

Ne alaka sattilar evet sattilar 13 milyonu diagneyi benmi aldirdim falcao yu mitroglunu benmi aldirdim izin vermeseydi Grande Terim satilan paralar cope gitti

Alternatifsiz bir sekilde bu oyunculara son gün mahkum eden kimdi ? Elde transferlerden elde edilmis bu paralar varken nasil olurda son gün diagneye kalirsin 13 milyon parayla. Kasimpasa´ya tak diye 13 milyon.

Üst Alt