GSC Haber - Mustafa Cengiz Aday Olmayacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz Aday Olmayacak

Açık kapı bırakmış.
İlk seçimde bu şartlarda...

Seçim ne zaman o şartlar dediği ne ?
Mesela bugün destek yok, yarın olunca aday mı olacak.
Mesela para yok, yarın stad sponsoru 50m Euro getirirse devam mı edecek ?

Bence sırf sağlık sorunları yüzünden bırakması lazım.
İyi adam yanlış zaman.
Yarsuvat ve Dursun geleceğine Cengiz başkan gelseydi, iyi iş çıkarırdı.

Bir de hocaya çok ezildi, çok alttan aldı.
Başkası olsa kapıya koyardı, çünkü bir çok defa, hoca yönetimi kamuoyunun önüne attı.

Gscimbom mobil

Baskanim uzgunum ama aleyhine cok calisan var, ustelik yonetim kurulunda bile.

Kulupteki en yanliz adamsin.

Ben bu kulupten

Falco Gotz
Stumpf
Mondragon
Sneijder
Fernando Reges
Melo
Gomis

gibi cok onemli isimler sudan sebeplerle gonderilirken hep itiraz ettim ki, en buyuk hataniz Gomisi yollamakti, sizin de altinizin oyulmasini ayni sekilde tepki ile karsiliyorum

Adaylarin hepsini toplasak iki ile carpsak ceyrek Mustafa Cengiz etmez.

Ben yukardaki isimler yollanirken basimiza ne gelecegini biliyodum, Sonuclari hic sasirtmadi.

Onlar yollanirken zil takip oynayanlar simdi de senin arkandan zil takip oynayacaklar. Milyon kere ayni tuzaga dusup milyon birinci kez ayni hatayi tekrar edecek zekaya sahip kisiler onlar, ciddiye almaya degmez.

GS i dursun belasindan, batmaktan kurtardin, uefa men den kurtardin, sportif basarilar da geldi, maddi basarilar da . Herseyden once GS ın menfaatini gordun.

Bircok gereksiz tip hatalarini soyleyecektir. Daha kimsenin hatasiz olamayacagini anlamayacak toyluga ve zekaya sahip olduklarindan mazur gör.

Simdi pandemiden dolayi secimi ertelemene sallayanlar da ayni zekada adamlar. Oysa kazandiktan 5 ay sonra soz verdin diye secim yapmis biri oldugunu ve kepce kulagin utanmadan o secime de girdigini hatirlamazlar, utanmazlar.

Seni arayacagimizi biliyorum. Yolun açık olsun başkanım. Umarim sagligin yerinde olur. Gerisi mühim degil. Senin iyi niyetini, yaptigin iyi isleri, caliskanligini gorduk.

Saglikla, mutlulukla kal başkanım.

Işın Çelebi aday olduğunda zaten kendisinin aday olmayacağı belli olmuştu. Seçimi de Işın Çelebi için ertelemeye çalışması çok olası.

allah bu saatten sonra güzel ömürler versin. çok zor zamanda kimse yanaşmazken, 0 fors ve tecrübeyle ateşten gömleği giydi. şimdi giderken kendisi girmeden 4 adaylı seçime hazırlanıyor. amatör branşlara günahı kadar faydası olmadı ama 0 çevreyle pek bir şey yapabileceği de yoktu. kendisini her şeye rağmen saygıyla anacağım, sürekli sallantıda koltuğa oturmasına rağmen en azından karakter olarak hep dik durmayı başardı.

Üst Alt