Mustafa Cengiz: "Aday olup olmamayı gözden geçiriyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Aday olup olmamayı gözden geçiriyorum"

Mustafa Cengiz SABAH Spor'a özel açıklamalarda bulunarak gündemi değerlendirdiler.

Kendisini başkan adayı olarak teklif ettiğine ilişkin sosyal medyada dolaşan belgelerin tamamen düzmece olduğunun altını çizen Mustafa Cengiz, "Bu mümkün değil. Daktilo ile yazılmış bir metin ile kendimi aday olarak mı önereceğim. Bu saçma bir şey. Kendimi mi önermişim? Asılsız bunlar" diyerek sert çıktı.

"ADAY OLMAYI GÖZDEN GEÇİRİYORUM"

Adayların genel olarak söylemleri ile başkanlık makamına zarar verdiklerini söyleyen Cengiz, şöyle devam etti:

"G.Saray'da başkanlık çok değerlidir. Maalesef başkan adayları, söylemleri ile başkanlık koltuğunu itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Tam bilgiye sahip olmadan, akıllarına gelenleri söyleyip yıpratma politikası uyguluyorlar.

Bugün ben, yarın başkası bu koltukta oturabilir. Ama değerli olan başkanlık koltuğudur. Kişilere karşı tepki olabilir ama koltuğa karşı herkes saygılı olmalıdır. O kadar çok bu işlerden sıkıldım ki aday olup olmamayı bile gözden geçiriyorum."

BEŞİKTAŞ DERBİSİ İÇİN MESAJ VERDİ!

Başkan Cengiz'in gündeminde cumartesi günü oynanacak kritik derbi de vardı... Sarı-kırmızılı takım için final olacağını belirten Cengiz, "Beşiktaş maçı G.Saraylı oyuncuların final maçıdır. Yüreklerini ortaya koyarak oynasınlar, derbiyi kazansınlar. Kazanmaları da gerekir.

Ne koltuk sevdasıymış be kardeşim,bırak git işte yenileri deneyelim birde.Zaten hastalık durumu baya etkiledi,iyi hatırlarız en azından.

Hangi hocayı getireceksin başkan? En dandik transfer için kaç hafta uğraş verdiniz, tadında bırak işte

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Cuma günü son değil miydi adaylık başvurusu için ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt