GSC Haber - Mustafa Cengiz Adaylığını Açıklıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz Adaylığını Açıklıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aysalcı kanat da ancak bu kadar çapsız olabilirdi zaten. Mustafa Cengiz kimdir yahu alacagı oy 300'ü gecmez 2-3 tane daha aday çıkar oyları böler Dursun'un ekmeğine yağ sürülür. Ben de sağlam bir adayla gelecekler sanmıştım. Muhalefetin max. 2 aday cıkarması lazım Dursun'u postalamak için. Aksi durumda Dursun'un fosillerden alacagı garanti oylara ulasılamaz.

adnan öztürk aday olmaz ahmet özdoğan çıkar aday olur mustafa cengiz ve turgay kıran da oyları böler dursun şov yapar

Faruk Süren: Mali kongre ile 19 Aralık arasında 10 gün geçmiş birden olağanüstü seçim kararı alıyor! Çok tuhaf! Bu siyasi bir hamledir. Baskın seçimdir. 3 sene daha iktidarını garantiye almaya çalıştığını gösteren bir hamledir. Galatasaray'a katiyen yakışmıyor. (Futbol Arena)

ulan madem öyle bi tane aday dikemiyonuz mu şu adamın karşısına

bütün muhalifler mustafa cengize destek vermeli turgay kıran da çekilip ona vermeli güçlü bi muhalefet blogu ile yıkmalılar dursunu

Mali Genel Kurul’da Ünal Aysal ve yönetimini sert bir dille eleştiren Cengiz, “Biz niye CAS’a gidiyoruz Prandelli için? Aramızda çok iyi hukukçular var. Süreç iyi yönetilemedi. Bu vizyonsuz ve disiplinsiz harcamalardan Ünal Aysal’ı asla ibra etmem. Her takım bizim kardeşimiz ama şikecilere destek oldunuz mu ben sizi de ibra etmem.” sözlerini kullanmış ve dikkatleri çekmişti.

Bu arada bu genç tayfanın Aysalcılığı dışında birşey başarma ihtimalleri çok düşük. Taraftarlıkları sağlam ama liste çıakrmak, kulüp yönetmek gibi yetenekleri çok zayıf görünüyor. Zaten kulübün mevcut yapısında bunlara sıra da gelmez. Dursun Özbek ancak karşısında Aysal, Süren, Öztürk gibi adamların destekleyeceği bir listeyle yenilebilir.

Belki dost acı söyleyecek ama Dursun Özbek genel kurulun eğilimini görmüş olacak ki bu kadar büyük bir riske girdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt