GSC Haber - Mustafa Cengiz Adaylığını Açıklıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz Adaylığını Açıklıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kel bir abimiz vardı bu yamyam sürüsünü itin götüne sokmustu söyledikleriyle ismini hatırlayan varmı

o adamı yönetime kim alırsa o baskan olsun

Aysal ile Öztürk'ün arası o ara seçimden sonra açılmadı mı?

Açıldı ama camia da neler neler olmuş ki zamanında. Şu anın muhalifleri olan Burak Elmas, Özer Saraçoğlu vs Canaydın gibi liselilerin en kafatasçı ile birlikteydi. Öztürk ile Aysal arasında zihin problemi YÖK. Parasal kaynaklar konusunda anlaşamadılar. Şu an ki mevzu da para değil zihniyet. Sırf bu sebeple Aysal aday olsa hatalarına rağmen ben de kazansın isterim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Açıldı ama camia da neler neler olmuş ki zamanında. Şu anın muhalifleri olan Burak Elmas, Özer Saraçoğlu vs Canaydın gibi liselilerin en kafatasçı ile birlikteydi. Öztürk ile Aysal arasında zihin problemi YÖK. Parasal kaynaklar konusunda anlaşamadılar. Şu an ki mevzu da para değil zihniyet. Sırf bu sebeple Aysal aday olsa hatalarına rağmen ben de kazansın isterim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öztürk mali açıdan neler yapar bilmem ama sportif açıdan röportajları genel anlamda ürkütücü. Yabancı konusu, teknik direktör konusu vb. konularda pek de vizyoner gelmedi bana.

Öztürk mali açıdan neler yapar bilmem ama sportif açıdan röportajları genel anlamda ürkütücü. Yabancı konusu, teknik direktör konusu vb. konularda pek de vizyoner gelmedi bana.

adnan öztürkün aslında polatla yarıstıgı ve 100 civarı oyla kaybettigi secim zamanı konusmalarını dinlemek lazım asıl

ben aysal dönemine bakarak istemiyorum şahsen öztürkü cok daha öncesinden istiyorum

cok planlı disiplinli realist bir adam üstelik hepimiz gibi taraftar ezik degil ama statükocu olmadıgı icin liseli fosillerden pek destek bulamıyor

hastalıgı yalanmı degilmi bilmem ama taraftarın son yıllarda en cok görmek istedigi adaydı kendisi özellikle aysaldan sonra aysallada arası kötü degil

hatta albayrak dürüst emir sarıgül ve adnan öztürk bunlar bir grup zaten

adnan öztürkün aslında polatla yarıstıgı ve 100 civarı oyla kaybettigi secim zamanı konusmalarını dinlemek lazım asıl

ben aysal dönemine bakarak istemiyorum şahsen öztürkü cok daha öncesinden istiyorum

cok planlı disiplinli realist bir adam üstelik hepimiz gibi taraftar ezik degil ama statükocu olmadıgı icin liseli fosillerden pek destek bulamıyor

hastalıgı yalanmı degilmi bilmem ama taraftarın son yıllarda en cok görmek istedigi adaydı kendisi özellikle aysaldan sonra aysallada arası kötü degil

hatta albayrak dürüst emir sarıgül ve adnan öztürk bunlar bir grup zaten

O adaylıktan çekilmesinden sonra çok düştü gözümden ama asıl mesele sportif bakışı. Nerde duruyor bunu bilmem lazım. Galatasaray başkanlarında sportif alaturka yöntemlerle bu kulübü günlük başarılarla götürelim zihniyeti (Albayrak vb) ile kim gelirse götürürüz, senede 3 hocayla çalışalım zihniyeti arasında ideal, sistemli, popülizme kaçmayan bir orta yol çıkmadı. Öztürk bu skalada nerede duruyor kestiremedim. Yabancı sayısı gibi lafları moralimi bozmuştu.

Adım adım

9DyYG3.jpg

Galatasaray Kulübü'nde 27 Mart'ta yapılacak olağan seçimli genel kurulda başkan adayı olan Adnan Öztürk, listesinin bir bölümünü, düzenlediği toplantıyla açıkladı.

Kaan Boyner, Prof. Dr. Emre Alkin, Reşit Sinanlı, Mehmet Cibara, Can Topsakal, Murat Ece, Prof. Dr. Hamdi Yasaman, Hayrettin Kozak.

Toplantıda, Adnan Öztürk'ün başkan seçilmesi halinde Futbol İcra Kurulu Başkanlığı ve üyeliklerine getirilmesi planlanan Tomas Kurth, Estebe Calzada ve Peter Kenyon da birer konuşma yaptı.

2010da

Son düzenleme:
Galatasaray Kulübü'nde 27 Mart'ta yapılacak olağan seçimli genel kurulda başkan adayı olan Adnan Öztürk, listesinin bir bölümünü, düzenlediği toplantıyla açıkladı.

Kaan Boyner, Prof. Dr. Emre Alkin, Reşit Sinanlı, Mehmet Cibara, Can Topsakal, Murat Ece, Prof. Dr. Hamdi Yasaman, Hayrettin Kozak.

Toplantıda, Adnan Öztürk'ün başkan seçilmesi halinde Futbol İcra Kurulu Başkanlığı ve üyeliklerine getirilmesi planlanan Tomas Kurth, Estebe Calzada ve Peter Kenyon da birer konuşma yaptı.

2010da

:surprised::surprised::surprised::surprised::42::42::42::42::42::42::42::42::42:

2015'te adaylıktan çekilmiş la bu herif şimdi baktım Turgay yine varmış :asd22:,bu adamın nasıl bir oy kitlesi olduğuna bağlı herşey

bu arada bir dip not bilgi adnan öztürkünde aysalında ali sabancıyla arası iyi hatta yönetime dahi almaya calısmıslardı

aslında benim gönlümdeki adam ali sabancı ama adam hic yanasmıyor malesef

Ne kadar mal varsa bizim camia’da toplanmis. Bizden birsey olmaz maalesef, bir iki sene sampiyon oluruz seviniriz yuhuhuhu diye sonra sicip batiriyorlar zaten sistem olmadigi icin bizde hemen ‘futboldan soguruz’ inga inga takibi birakiriz. Sonra bastan repeat. Degisen birsey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt