GSC Haber - Mustafa Cengiz Adaylığını Açıklıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz Adaylığını Açıklıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M.Yasin Çakmak@NajaLegionis
Arkadaşlar mesajlarınızı alıyorum ama konu son derece hassas, o yüzden herkese açık bir platformda şu aşamada paylaşılabilecek bir şey yok. Galatasaraylılar sıkı çalışıyor, elden gelenin en iyisi yapılacak, merak etmeyin.
Şu aşamada konu hakkında sorulara cevap veremiyorum ama bir bilgi geçeyim: Yarın Sn.Mustafa Cengiz resmen adaylığını açıklayacak. Kulübümüz için hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

mustafa-cengiz-640.jpg

Galatasaray’da 2018 seçimleri için başkan adaylığını açıklayan Mustafa Cengiz, “Sneijder giderken, Başkan Dursun Özbek'in yüzüne ‘Tudor ile 1 yıl daha çalışacağıma 4.5 milyon eurodan vazgeçerim' dedi ve öyle gitti. Böyle bir cesaretleri yok ama eğer bugün istifa kararı alsalar ve biz yönetime gelsek, Sneijder'i geri getiririm. Sniejder gelir, takımda başka kelleler gider. Sneijder ücretini indirmeye de razıydı” diye konuştu.

Yalnız Aysalcı genç üyeler iktidar karşıtı. Bu Mustafa Cengiz de adayları olabilirmiş. Bu adam iktidara yakın değil mi yoksa ben başkasıyla mı karıştırıyorum?

Bunun gibi 3-5 gereksiz isim daha ortada dolaşır ve oyları böler.
Yine sağlam bir aday çıkmayacak.
Dursun bize bela olarak gönderildi.
Kolay kolayda gitmeyecek.

Gün yüzü görme DURSUN!

Galatasaray’da 2018 seçimleri için başkan adaylığını açıklayan Mustafa Cengiz, “Sneijder giderken, Başkan Dursun Özbek'in yüzüne ‘Tudor ile 1 yıl daha çalışacağıma 4.5 milyon eurodan vazgeçerim' dedi ve öyle gitti. Böyle bir cesaretleri yok ama eğer bugün istifa kararı alsalar ve biz yönetime gelsek, Sneijder'i geri getiririm. Sniejder gelir, takımda başka kelleler gider. Sneijder ücretini indirmeye de razıydı” diye konuştu.

Apaçi arabı da gönderecek mi acaba

Tamam eyvallah, herkes aday olacak ama baskanlik yarisinin Dursun ve diger aday arasinda gecmesi lazim. 50 tane aday cikarip Dursun'un ekmegine yag sürmesinler. Hepsi son gün tek adayda birlessin.

Böyle bir şey söz konusu ise saçmalığın daniskası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt