🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Dursun'un yaptigi sacma kontratlarla ugrasiyoruz hala.Ozan,Rodriges sozlesmeleri ortada.Ffp cezasi almamis olmamiz ayri bir mucize zaten.Al-Sat dengesi ayri mevzu.Riva,Florya var daha.En az 2-3 yil daha Dursun'un icraatlariyla ugrasacagiz zaten.

Eger Dursun gibi hain olsa simdiye Ffp dinlemez transfer manyagi yapardi milleti.Yetersizler lakin Dursunla kiyaslanmalari vicdansizliktir.Transfer konusunda zaten sadece onay kisminda.Oyuncu belirleme,transfer gorusmeleri vs tamamen teknik ekibin sorumlulugunda.Dolayli olarak yine sorumludur ama sanki transferlerle ilgileniyor gibi tavir almaya gerek yok.

Son düzenleme:
Avrupa'ya gittik de ne oldu Schalke, Lokomotif ve Porto gibi elimizle seçsek denk getiremeyeceğimiz bir gruba düştük, onu da rezil olarak bitirdik.

geçen sene şampiyonluk kutlamasına kadar nötrdüm ama şampiyon olduktan sonra ve kutlamalardan sonra acayip uyuz olmaya başladım

çünkü kendisinin ekstra birşey yaptığı yok. fatih terimi dursun getirdi ve kendisinin yaptığı transfer yok takıma. sadece başkan olup maçları locadan izledi. şampiyon olduktan sonrada fatih terimden futbolculardan çok kendisi konuştu albayrakla birlikte. o yüzden kendisine bir türlü ısınamadım şampiyonuktan sonrada artık silmiştim kendisini

Bizim bu forum da bir ergen tayfa var sürekli en son da söylenecek şeyleri en başta söyleyip ortalığı birbirine katıyorlar.Yönetim neden terimi yemek istesin,sebep ne olabilir ki milyonlarca galatasaraylıyı karşılarına almaya cesret edemezler herşeyden önce.Transferde başarısızlar eleştiriyoruz ama bir bakarsın üç günde üç adam getirirler herşey yoluna girer.Medyanın büyük bölümü bizim iyiliğimizi istemiyor o sebeple bunların gazına gelmemeye dikkat edelim.
Güzel soru.. Yönetim neden hocayı yemek istesin??
1- Adam tayfası, Tüpçü Yıldo gibi şiddetli Terim düşmanları siyaseten kime yakın?
2- Birilerinin futbolu siyasetin kontrolüne almak istediği bu ortamda Terimin referandumdaki tavrı sizce not edilmiş midir birilerince?
3- Sahnede Terim varken birileri Türk futbolunu parmağında oynatabilir mi sizce?
4- Tüm bunlara bakılırsa Nizipli ve Dolmuşçu hocanın üstünü çizmek isteyenlere direnir mi yoksa biat mı ederler?

Güzel soru.. Yönetim neden hocayı yemek istesin??
1- Adam tayfası, Tüpçü Yıldo gibi şiddetli Terim düşmanları siyaseten kime yakın?
2- Birilerinin futbolu siyasetin kontrolüne almak istediği bu ortamda Terimin referandumdaki tavrı sizce not edilmiş midir birilerince?
3- Sahnede Terim varken birileri Türk futbolunu parmağında oynatabilir mi sizce?
4- Tüm bunlara bakılırsa Nizipli ve Dolmuşçu hocanın üstünü çizmek isteyenlere direnir mi yoksa biat mı ederler?

İşin siyasi boyutunu bilemeyiz ama onun haricinde şuan abramoviç gelse hocayı yiyecek cesareti yok ki albayrak ve m.cengiz buradakilerin söylediğinin aksine bizden daha çok sever sayar hocamızı buna eminim medya ve taraftar boş yapıyor

Unal aysalin ayaklarini yikamak icin ideal biri.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tenor.gif

Daha hala Ünal Aysal fanatikleri var. Adam elin italyan gavurlarını başımıza koydu. Borçları taktı gitti. Daha bu adamın neyini destekliyorsunuz. Umarım başkan yapmazlar.
Yoksa yarım kalan işi bitirir beşiktaşdan beter oluruz
.

3 Puan - İşte Mancini - Aysal zirvesini detayları! çöp oglu çöp bir dönem olacak o kesin. Allah bu italyanıda bu başkanıda ıslah etsin ne diyeyim.

İstemezük. Kibar başkan istemiyorum artık.
Adnan Öztürk Forever.

Not:Taktığı borçların konusunu açmıyorum bile. Kulübü batağa götürdü.

Üst Alt