Mustafa Cengiz | Başkan

Kadir Ari

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Destekledigim bir baskan.

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
F.Terim'i getirmemek icin Arda'yi israrla getirmeye calisanin Dursun oldugunu hatirlarsiniz herhalde galiba sanirsam.

Ahmet Künkçü

Hamzaoğlu Hamza
Parçalı Üye
Bugünkü konuşmasını baştan sona dinledim... Baskanim yargı dağıtmış... kendisini saçma sapan eleştirenlere adap edep ve üslup hatırlatmış... forvet meselesindeki profesyonellerden kaynaklanan hatası hariç güzel başkanlık yaptığını bu nedenle lisede koltuğu gözüne kestirenler ve onların forum dahil sosyal medyadaki muhipleri tarafından rahat bırakılmayacağını düşünüyorum... meyve veren ağaç genelde taşlanir, galatasarayda ise kökü sökülmeden bırakılmaz...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

AliSerhat Karacan

Sarı Üye
Tamamen hükümsüzdür takımın başkanı yöneticisi transfer direktörü hepsi FT dir o ne derse o oluyor konu mankeni diğerleri

Mustafa Özdeveci

Kırmızı Üye
Tamamen hükümsüzdür takımın başkanı yöneticisi transfer direktörü hepsi FT dir o ne derse o oluyor konu mankeni diğerleri
Doğru söylüyorsun Fatih Terim'in olduğu yerde diğer herkes hükümsüz kalıyor. Onun olduğu bir ligde Şenol Güneş Ersun Yanal gibi isimler çırak bile sayılmazlar mesela.

Mesut Genç

Cezalı
Aslan Üye
Bugünkü konuşmasını baştan sona dinledim... Baskanim yargı dağıtmış... kendisini saçma sapan eleştirenlere adap edep ve üslup hatırlatmış... forvet meselesindeki profesyonellerden kaynaklanan hatası hariç güzel başkanlık yaptığını bu nedenle lisede koltuğu gözüne kestirenler ve onların forum dahil sosyal medyadaki muhipleri tarafından rahat bırakılmayacağını düşünüyorum... meyve veren ağaç genelde taşlanir, galatasarayda ise kökü sökülmeden bırakılmaz...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
sezon başı 2 forvet transfer etseydi şimdi kimse başkan hakkında konuşuyordu. adam neredeyse yapması gereken her şeyi yaptı ama koskoca Galatasaray'ı sezona alternatifsiz erenle başlattı.

Sinan Bilgin

Cezalı
Bir kere ua mamalaniyor diye genel bir soyleme hep karsi ciktim ve sana onu soyleyenlere de hep tepki gosterdim

Ama serdar ile ilgili ua aciklamasini okuyalim , o R yi nasil aciklayacagiz

C0F39F13-18F0-49E9-9AA1-694C9FEE51FF.jpeg

Sinan Bilgin

Cezalı
Basının üzerine oynamasına karşın futbolcumuzu koruduk satılamaz gönderilemez mi demişiz? Bizde R olmaz da forumdaki yazılarında yaptığın r leri görüyoruz :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Peki serdar i basin veya rakipler mi yoksa kendi teknik direktoru mu yedi ?

Hakli haksiz ya da kim hakli onu sormuyorum , serdar ile calismama iradesi kime ait ise yiyen o degil mi

Ikincisi , yuregini sahaya koyan , adam gibi adam vb sozler soylenen serdar cubuklu giyerse de ua ayni tavrinda dik duracak mi oyuncuya karsi

Üst Alt