🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 206 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Geçen hafta derbi sonrası çekilen fotoğraflardan sonrası bi de bu açıklamalardan Fatih hocam memnun değildir.Hocasına laf söyleyen ve hocasın sevmediği kişilerle fotoğraflarda olan bi başkan var mıdır?Yaptığı transferlere güveniyosa kendi kuyusunu kazıyodur..

koskoca galatasaray kulübü başkanı kimle fotoğraf çekileceğini kulübün bir elemanına mı soracak

Sıkıntı yaşamadığı Galatasaray başkanı var mı hocanın? Yok diye biliyorum. Ayrıca Mustafa Cengiz kendisinden izin alıp tuvalete gidemez deniyordu şimdi düşman gibi linçliyorlar adamı :D

Ffp ye uygun davranıp kar a geçmiş kulup başkanı .. başarılıdır..Ama başkanın bir girevi de kulup içinde huzuru sağlamak olmalı günün için çalışmalı hoca ile kavga etmek yerine

Sıkıntı yaşamadığı Galatasaray başkanı var mı hocanın? Yok diye biliyorum. Ayrıca Mustafa Cengiz kendisinden izin alıp tuvalete gidemez deniyordu şimdi düşman gibi linçliyorlar adamı :D

Canaydın. Liselilerin yarı tanrısı olduğu için hocanın onunla didişmeyi pek maçası yememiş, Canaydın'ın 5 dakikalık bir ricasıyla da istifa dilekçesini verip kulüpten ayrılmıştı. Mustafa Cengiz 2 yıllık başkanlığında ilk defa şamar oğlanından çıkıp Türkiye'nin en büyük futbol kulübünün başkanı gibi davranmış, onun adına sevindim. Ayrıca açıklamaları da gayet sert ve hedefe yönelik yapmış. Bir de MHK başkanının Oğuz Sarvan değil Beşiktaş kuklası Zekeriya Alp olduğunu bilse daha güzel olurmuş. Fatih hoca şu açıklamaları yapsa 5 maç yerdi, daha ne duymak istiyor bilemiyorum.

Canaydın. Liselilerin yarı tanrısı olduğu için hocanın onunla didişmeyi pek maçası yememiş, Canaydın'ın 5 dakikalık bir ricasıyla da istifa dilekçesini verip kulüpten ayrılmıştı. Mustafa Cengiz 2 yıllık başkanlığında ilk defa şamar oğlanından çıkıp Türkiye'nin en büyük futbol kulübünün başkanı gibi davranmış, onun adına sevindim. Ayrıca açıklamaları da gayet sert ve hedefe yönelik yapmış. Bir de MHK başkanının Oğuz Sarvan değil Beşiktaş kuklası Zekeriya Alp olduğunu bilse daha güzel olurmuş. Fatih hoca şu açıklamaları yapsa 5 maç yerdi, daha ne duymak istiyor bilemiyorum.
Renktaş hoca 66 yaşında karşısında başkan olan adam da 69 yaşında, 2 senedir beraber çalışıyorlar bu adam 2 sene sonunda bugün artık patlama noktasına gelmişse ben bunda başkanı suçlamam. Bu adamın sövülmedik bir yeri kalmadı, yeri geldi hoca çocuk azarlar gibi azarladı bunları. Herkesin bir onuru, gururu var. Adam iyi niyetli bir şeyleri döndürmeye çalışıyor. Kaçıncı bu yönetime ayar verdiği mesaj adamlarda çocuk değil en sonunda patlayacak. En yakını Abdül'ün bile patladığı zaman oldu. Kendi içinde boğuştuğu kibirini ve sinirini başkasından çıkarmaya çalışıyor. Bu yolun sonu son değil ama hayırlısı diyelim.

Yav madem memnun değil göndersin o zaman tutan mı var

Hocam biz sizinle anlaşamıyoruz dese karşılıklı sözleşme feshini hoca kabul eder.Ama böyle arka plandan Ali-Cengiz oyunları yaparsa her hoca tazminat peşinde koşar

Tutum her zaman çok önemlidir

Eğer böyle devam edersek bu sezon sonunda yönetim istifaya davet edilir Cengiz yönetimi şutlanır.

Hakemler her maç bizi doğrarken birçok pozisyonda VAR a bile gidilmezken başkan çıkıp tek laf etmiyor.

Bu yönetimle olmaz olmayacak. Güçlü bir yönetim şart. Fatih hoca devam edecektir.

Herkes işini yapmalı başkan selim soydan hakeme sövüyor gündeme gelmiyor tahkim üyeleri gökselin avukatı demirörenin avukatı biri sözde yeşilaycı fanatik fenerli konu bunlar olunca kafanı kuma gömme başkan sakat adam neden etkinliklere kalabalıklara gider başkan sizin işiniz gazeteci kovdurmak mı başkan forvet alamadığınızda önümüze liste diyebilecek kadar yüzsüz müsün başkan

Mustafa Cengiz: Kimse Galatasaray Yönetimi ve Fatih Terim arasında kavga beklemesin.Ve bu işten de kimseye ekmek çıkmaz.Herkes işine baksın. (Ajans 1905)

Üst Alt