🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Adam itle köpekle bir olmam diyor işte en güzel cevap susmaktır.

F.terim gibi her maç sonu tonla laf edip işin özünde hiçbirşey anlatamamış olmaktan iyidir

Adam geç meç ayı gibi kadro kurdum, bir zahmet ligde top oynatın diyordur. Türkiye'nin şartları belli, FFP belli. Avrupa'da şu kadar rezilliğe, basın toplarında bir bırakılmayan kulak arkasına rağmen laf etmiyorsa biraz koltuk sevdasından, çokca efendiliğindendir. Amatör şubelerdeki rezillikler için kendisine hala kızgınım ama şu yaz transfer döneminde eldeki imkanlarla futbol şubesine bundan daha iyi iş yapamazdı.

ünal aysal gibi daşaklı başkanlar beğenilmiyor, cengiz gibi iyi kadro kurup işini yapıp çekilen başkan beğenilmiyor
süper ulu fascinating teknik direktör kimseyi beğenmiyor. herkesin kusuru hatası var kendisi ak kaşık

mustafa cengizin yapacağı son iyilik sezon sonuna kadar terimi kovmaması. en büyük iyilik bu olur. bu kulübün artık yeni gelecek hocalarının üstünde fatih terimin hayaletinin dolaşmasına son verilmeli

Mustafa Cengiz: "Falcao büyük bir futbolcu. Buraya para için gelmedi. Real Madrid Başkanı Perez, Falcao'yu çok istediklerini ancak Galatasaray'a gitmek istediğini belirterek reddettiğini söyledi. Bize bunu direkt Perez söyledi ve bizi tebrik etti."

giphy.gif

Mustafa Cengiz: "Adam orada resme kendisi atladı (Ali Koç). Ben olsam bırak resmi yüzüne bakmam ama o orada zorla makinayı aldı resim çekti, yani bir anlamda o fotoğrafa zorla girdi."

bu kadar yalan konuşulmaz
sal ulan takımı

Güle güle.....
Dursun özbekten sonra galatasaray tarihinin en kötü 2. başkanı.

Neden en kötü ikinci başkanı gerekçeleri nedir?

Dursun özbekin karşına dikilip kulübu onun gibi bir beladan kurtarması mı?

Mali yapıyı düzeltip kulübe nefes aldırması mı?

Uefadan geleceği kesin gibi gözüken cezadan kulübü kurtarması mı?

Transfer dönemin de seyircilerin çok sevdiği sözde yıldız transferlerini yaptırması mı? Babel falcao lemine nzonzi seri bunların transfer nöbetlerin de ne büyük topçular olduklarını herkes konuşmuş zaten yani yıldız transferleri neyse

Bugüne kadar dürüstçe gerçekleri anlatması mı iki yıldır şampiyon olmamız mı nedir yani en kötü ikinci başkan söylemine sebep olan nedir bir söylermisiniz?

Neden en kötü ikinci başkanı gerekçeleri nedir?

Dursun özbekin karşına dikilip kulübu onun gibi bir beladan kurtarması mı?

Mali yapıyı düzeltip kulübe nefes aldırması mı?

Uefadan geleceği kesin gibi gözüken cezadan kulübü kurtarması mı?

Transfer dönemin de seyircilerin çok sevdiği sözde yıldız transferlerini yaptırması mı? Babel falcao lemine nzonzi seri bunların transfer nöbetlerin de ne büyük topçular olduklarını herkes konuşmuş zaten yani yıldız transferleri neyse

Bugüne kadar dürüstçe gerçekleri anlatması mı iki yıldır şampiyon olmamız mı nedir yani en kötü ikinci başkan söylemine sebep olan nedir bir söylermisiniz?

1569708864658-11111111111111.jpg

sdaece şunu bırakıyorum başka bir şey demiyorum. ama zaten sizler kendinizce haklı gerekçeler bulacaksınız. lisemiz her zaman indirir istediğiniz ve cengiz inecek. gidecek. lise ne isterse o olur. galatasarayı mahalle serserileri(ua) değil elitler yönetir. yönetmelidir.

öte yandan bir kaç şey daha söyleyeyim.
Ne zaman işler kötü gitse yönetimden birileri hemen fatih terimin yanına gidip fotoğraf atıyorlar. fatih terim sırf bu yönetim yüzünden hem başkanlık hem teknik direktörlük yapmaya çalışıyor. biraz da ondan bu kayıplar.

Mustafa cengiz kendini iyi tanıttı, güzel paralar kazanacaktır bundan sonra. İş hayatında başarılar dilerim. Elini cebine atan hep apo oldu ve zaten apo ile cengizin aralarının açık olduğunu sağır sultan duydu.

1569708864658-11111111111111.jpg

sdaece şunu bırakıyorum başka bir şey demiyorum. ama zaten sizler kendinizce haklı gerekçeler bulacaksınız. lisemiz her zaman indirir istediğiniz ve cengiz inecek. gidecek. lise ne isterse o olur. galatasarayı mahalle serserileri(ua) değil elitler yönetir. yönetmelidir.

öte yandan bir kaç şey daha söyleyeyim.
Ne zaman işler kötü gitse yönetimden birileri hemen fatih terimin yanına gidip fotoğraf atıyorlar. fatih terim sırf bu yönetim yüzünden hem başkanlık hem teknik direktörlük yapmaya çalışıyor. biraz da ondan bu kayıplar.

Mustafa cengiz kendini iyi tanıttı, güzel paralar kazanacaktır bundan sonra. İş hayatında başarılar dilerim. Elini cebine atan hep apo oldu ve zaten apo ile cengizin aralarının açık olduğunu sağır sultan duydu.
Hiçbir Galatasaray Başkanı başkan olduktan sonra zenginleşmemiştir...Son 50 seneye bakalım

Selahattin Beyazıt-İflas Etti
Ali Uras-İşleri Kötüleşti
Ali Tanrıyar-Hekim ve politikacı idi emekli hayatı yaşadı vefat edene kadar
Alp Yalman-İflas Etti
Faruk Süren-İcralık Oldu
Özhan Canaydın-Torunu dahil her şeyleri hala hacizlik
Adnan Polat-Ciddi manada fakirleşti
Ünal Aysal-Otellerine kadar haraç mezat satılıyor
Duygun Yarsuvat-Hocalık yapıyor şu an Hukuk Bürosunda ki işlerini savsakladı ki ceza hukukunun en yüksek kaşeli avukatıydı
Dursun Özbek-Kredileri çağrıldı iflas etti edecek
Mustafa Cengiz-Memur emeklisi bir benzinliği var bu gidişle o da gidecek...

Lütfen işkembeden sallamayalım zaten o yüzden yaş kaç dedim üstat hürmetler ve hayırlı geceler...

Üst Alt