🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

galatasarayın profesyonel elemanları galatasarayın başkanının karşısında değil medyaya beyan vermek önlerini ilikleyip duracaklar

Galatasaray teknik direktörü ve yönetiminin özel görüşmesini medyaya peşkeş çekeceksin.. sonra da utanmadan “ne var bunda, S400 kodlarını mı sızdırmışız” diye pişkince caka satacaksın..
Yemezler Nizip’li yemezler.. ayak oyunlarına şerbetlidir bu camia...

Galatasaray teknik direktörü ve yönetiminin özel görüşmesini medyaya peşkeş çekeceksin.. sonra da utanmadan “ne var bunda, S400 kodlarını mı sızdırmışız” diye pişkince caka satacaksın..
Yemezler Nizip’li yemezler.. ayak oyunlarına şerbetlidir bu camia...

O zaman boş beleş bir adam için niye yönetimi taraftarın önüne atıyor hoca?

O zaman boş beleş bir adam için niye yönetimi taraftarın önüne atıyor hoca?
Mesele boş beleş adam değil.. (Arda’nın gelmesinin büyük hata olduğunu düşünenlerdenim)
Mesele zor zamanlarda sipere yatıp hocanın ceza almasına yol açan, Galatasaray’ın yaşayan efsanesine laf söyleyenlerle fingirdeşen, hocayı “biraz da ceza almayanlar konuşsun” diyecek noktaya getirenlerin ayak oyunları..
Son Arda sürecinde ise Galatasaray başkanının düpedüz yalan söyleyip “hoca da bizim gibi düşünüyor” demesi ile sorun baş göstermiş ve bizzat yönetim tarafından mahrem görüşmelerin sızdırılması bardağı taşırmıştır..
Maalesef Cengiz’de Aysal gibi kapıldığı aşağılık kompleksi yüzünden Galatasaray’ı uçuruma götürecek sürecin fitilini ateşlemiştir.

Kulüp de yerin gelir başkan ve yöneticiler kötü yönetim sergileyebilir, yanlış karar alabilir ama anlamadığım nasıl oluyor da taraftar bazında hoca altında ezildiği veye ezileceği düşüncesi hakim oluyor ilginç.

Bu adamlar aynı zamanda şirket yöneten iş adamları. Yeri geldi mi teknik direktör, futbolcu v.s. kim olursa olsun gereğini yapar. Üstelik şu an en kötü başkanlardan biri olmasına rağmen Dursun Özbek bile olsaydı mutlaka sessiz kalmazdı. Kendi döneminde 3 kupa alan Hamza hoca için bile gerekeni yapmıştı.

Mustafa başkan sadece son dönem de ki başkanlar için de en sabırlı olanı.

Şu amatör şubelerde yaşattıkları için bile dehlenmeyi hak ediyor. Futbol için bir şey diyemem, kiralık miralık şu ekonomik şartlarda kurulamayacak takım bıraktı hocaya. Ama koltuk sevdalısı olmasa şu performansa adı Fatih Terim olmayan herhangi bir hocayı şimdiye 10 kere kovardı. Bu ne şiş yansın ne kebapçılıktan dolayı tıpkı Fatih hoca gibi kendisi ve yönetiminin de tez zamanda Galatasaray'dan ayrılmasını diliyorum. 2 senede ülke çapında 5 kupa alınıp anca bu denli dengesiz, istikrarsız, çapsız bir futbol takımı yaratılabilirdi el birliğiyle.

Bugunde feguli sayesinde mi sampiyon olmusuz yav rakipler sayesinde olduk deniyordu halbuki :asd:
Hocadan baska herkesin emegi var sampiyonluklarda
bir soru soracağım. televizyonun karşısına geçip rahat rahat, bacaklarını uzatarak en son ne zaman maç izledin? cevap muhtemelen 11-12 sezonudur. o zamanki kadroda yıldız oyunlar olmamasına rağmen oynanan futbolu ben açıkçası özlüyorum. takımın oynadığı oyun hem bizlere hem oyunculara zevk veriyordu. o zamanki oyunda ve şampiyonlukta hocayı kutlarım, hakkını ve payını da veririm.

ama son 2 senedir hoca sayesinde şampiyon olduk diyemem. çünkü bu takım 3 senedir top falan oynamıyor. bazı oyuncuların ekstra bireysel yetenekleri bizi şampiyonluğa ulaştırdı. 2 sene önce gomis-rodrigues uyumu ve takıma katkıları geçen sene de feghouli ve onyekuru.

mesela sen geçen seneki onyekuru ve feghouli olmasaydı şampiyon olurduk diyebiliyor musun? ben diyemiyorum. çünkü takım futbol oynamıyordu. bir sistem, taktik yoktu. bir maç feghouli diğer maç onyekuru şapkadan tavşan çıkarıyor biz de sonuca ulaşıyorduk. bu sene de gördük işte. geçen 2 seneye kıyasla bu sene takımda bireysel olarak öne çıkan oyuncu yok. hepsi vasat bir oyun ortaya koyuyor. eee takımın başında da takıma güzel futbol oynatacak, yeterli teknik taktik bilgisi olan hoca olmayınca kağıt üzerinde en kaliteli kadro bizde olmasına rağmen liderden 10 puan gerideyiz

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bir soru soracağım. televizyonun karşısına geçip rahat rahat, bacaklarını uzatarak en son ne zaman maç izledin? cevap muhtemelen 11-12 sezonudur. o zamanki kadroda yıldız oyunlar olmamasına rağmen oynanan futbolu ben açıkçası özlüyorum. takımın oynadığı oyun hem bizlere hem oyunculara zevk veriyordu. o zamanki oyunda ve şampiyonlukta hocayı kutlarım, hakkını ve payını da veririm.

ama son 2 senedir hoca sayesinde şampiyon olduk diyemem. çünkü bu takım 3 senedir top falan oynamıyor. bazı oyuncuların ekstra bireysel yetenekleri bizi şampiyonluğa ulaştırdı. 2 sene önce gomis-rodrigues uyumu ve takıma katkıları geçen sene de feghouli ve onyekuru.

mesela sen geçen seneki onyekuru ve feghouli olmasaydı şampiyon olurduk diyebiliyor musun? ben diyemiyorum. çünkü takım futbol oynamıyordu. bir sistem, taktik yoktu. bir maç feghouli diğer maç onyekuru şapkadan tavşan çıkarıyor biz de sonuca ulaşıyorduk. bu sene de gördük işte. geçen 2 seneye kıyasla bu sene takımda bireysel olarak öne çıkan oyuncu yok. hepsi vasat bir oyun ortaya koyuyor. eee takımın başında da takıma güzel futbol oynatacak, yeterli teknik taktik bilgisi olan hoca olmayınca kağıt üzerinde en kaliteli kadro bizde olmasına rağmen liderden 10 puan gerideyiz

bende diyorum ki artık bi karar verin hocaya 1 gram bile pay vermemek için ya rakip yoktu diye şampiyon olduk diyorsunuz ya feguli tsubasa ya bağladı diye şampiyon olduk diyorsunuz.bi karar verinde en büyük hak kiminmiş bizde bilelim. oyuncuların hakkını kimse yemiyor alakasız anlamlar çıkarmayın boşa ayrıca oyuncualrın payları yok demekte saçma sapan ve sizlerin yorumlarınızdan farksız olurdu. oynanan futbol ise keyif vermiyor bunu da kimse inkar etmedi hocanın arka arkaya yaptığı hatalarda ortada. neyin çıkışı şimdi bu neyi ispatlamaya çalısıyorsunuz anlamadım ki

Cem yilmaz katildigi bi program da memleket te bütün kötülüklerin sebebi ben tarkan ve Athena gokhan demisti

Bu listeye Fatih hoca’yi da eklemek lazim galiba
adam isyanda haklı yalnız reis he. dün depremle alakalı haberlere bakıyordumda arada bu muhabbet aklıma geldi bakayım dedim ulan adamlar yememiş içmemiş ilk cem yılmaza sallamaya başlamışlar. hakikaten acayipler yav. memleket ruh hastası kaynıyor

adam isyanda haklı yalnız reis he. dün depremle alakalı haberlere bakıyordumda arada bu muhabbet aklıma geldi bakayım dedim ulan adamlar yememiş içmemiş ilk cem yılmaza sallamaya başlamışlar. hakikaten acayipler yav. memleket ruh hastası kaynıyor
o degilde yalandan hesap acip "göcük altinda kaldim, yardim edin sarjim %15 kaldi" yazan gavatlar varmis twitter'da. ne kadar insanliktan nasibini almamis it soylari var anlamis degilim. 3-5 rt ugruna herseyini satar bunlar.

bende diyorum ki artık bi karar verin hocaya 1 gram bile pay vermemek için ya rakip yoktu diye şampiyon olduk diyorsunuz ya feguli tsubasa ya bağladı diye şampiyon olduk diyorsunuz.bi karar verinde en büyük hak kiminmiş bizde bilelim. oyuncuların hakkını kimse yemiyor alakasız anlamlar çıkarmayın boşa ayrıca oyuncualrın payları yok demekte saçma sapan ve sizlerin yorumlarınızdan farksız olurdu. oynanan futbol ise keyif vermiyor bunu da kimse inkar etmedi hocanın arka arkaya yaptığı hatalarda ortada. neyin çıkışı şimdi bu neyi ispatlamaya çalısıyorsunuz anlamadım ki
biz bir şeyi ispat etmeye çalışmıyoruz. hocanın bu takıma bir şey katmadığını göremeyenlere göstermeye çalışıyoruz. futbolda dün yoktur bugün vardır. önceden elde edilmiş başarılar terim'i efsanemiz yapar. bunda herkes hemfikir zaten. ama senin de yazının son kısmında söylediğin gibi bu takım güzel futbol oynamıyor. bu takımın başında 3 senedir aynı hoca varsa, bu takıma 20-30 tane transfer yaptıktan sonra hala ocakta görüşürüz, sene sonunda görüşürüz diyorsa kusura bakma ama söyledikleri bana ancak la fontaine'den masal gelir.

hocanın payını sıfırlamak için rakip yoktu, feghouli tsubasa oldu vs deniyor diyorsun da sana sorduğum sorunun cevabını verebiliyor musun? geçen sene onyekuru ve feghouli olmasa şampiyon olur muyduk? geçen sene takım sistemli, takır takır top oynayarak mi şampiyon oldu? yoksa bu adamlar şapkadan tavşan çıkardılar da mı biz şampiyon olduk? 11-12 sezonundaki gibi bir oyun var mıydı geçen 2 şampiyonlukta? terim 3 senedir bu takımın başında olmasına ve istediği transferler yapılmasına rağmen 11-12 deki oyunun yarısı kadar bile top oynayamıyorsak sorun kimdedir?

tüm bu soruların cevapları gün gibi ortada iken geçen iki senede terim sayesinde şampiyon olduk diyemem. çünkü takım futbol oynamıyordu ve hala oynamıyor. bu takım bu kadar sistemsiz, kaos futbolu oynuyor iken şampiyon oluyorsa bu bana göre tamamen kadronun oyuncu kalitesinin rakiplerden üstün olmasından dolayıdır.

biz bir şeyi ispat etmeye çalışmıyoruz. hocanın bu takıma bir şey katmadığını göremeyenlere göstermeye çalışıyoruz. futbolda dün yoktur bugün vardır. önceden elde edilmiş başarılar terim'i efsanemiz yapar. bunda herkes hemfikir zaten. ama senin de yazının son kısmında söylediğin gibi bu takım güzel futbol oynamıyor. bu takımın başında 3 senedir aynı hoca varsa, bu takıma 20-30 tane transfer yaptıktan sonra hala ocakta görüşürüz, sene sonunda görüşürüz diyorsa kusura bakma ama söyledikleri bana ancak la fontaine'den masal gelir.

hocanın payını sıfırlamak için rakip yoktu, feghouli tsubasa oldu vs deniyor diyorsun da sana sorduğum sorunun cevabını verebiliyor musun? geçen sene onyekuru ve feghouli olmasa şampiyon olur muyduk? geçen sene takım sistemli, takır takır top oynayarak mi şampiyon oldu? yoksa bu adamlar şapkadan tavşan çıkardılar da mı biz şampiyon olduk? 11-12 sezonundaki gibi bir oyun var mıydı geçen 2 şampiyonlukta? terim 3 senedir bu takımın başında olmasına ve istediği transferler yapılmasına rağmen 11-12 deki oyunun yarısı kadar bile top oynayamıyorsak sorun kimdedir?

tüm bu soruların cevapları gün gibi ortada iken geçen iki senede terim sayesinde şampiyon olduk diyemem. çünkü takım futbol oynamıyordu ve hala oynamıyor. bu takım bu kadar sistemsiz, kaos futbolu oynuyor iken şampiyon oluyorsa bu bana göre tamamen kadronun oyuncu kalitesinin rakiplerden üstün olmasından dolayıdır.

geçen yıl herkes onyekuruya sayıp söverken rodrigesi gönderip ısrarlla onyekuruyu oynatanda kendisi değil miydi? o ara hocamı değiştirdik? serdarı gönderip lyundima marcao ikilsini oynatan bi başkası mıydı? buradan bile bi pay cıkmaz heralde? ama herkes cagne kazığını hatırlar sadece. olmayan olasılıklar üzerine konuşacaksak iç sahadaki bursa konya fener ( kadıköyde yediğimiz goldeki var olayına değinmiyorum bile) maçı hakem doğramalarını da katalım isterseniz doğramasalardı o şapkadan başka tavşanlar mı çıkartacaktınız bugün bu olasılıklar arasına? kimse bugün bunların hatırlamıyor fakat deplasman sıkıntımız kadar bu olaylar puan farkının açılmasına sepep olmadı mı? veya o olmasaydı bu olmasaydı diyorsunuz ya başakta visca olmasaydı son haftalara kadar gelebilir miydi başak diye sorayım bende? olmasaydı olsaydı vs gibi olasılıklar üzerine konuştuğun için bu şekilde cevaplar veriyor sorular soruyorum.
ben yine diyorum oyuncuların payının yok sayılması sizlerin terimin payı yok demeniz kadar saçma sapan bi yorumdur.

Üst Alt