🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

fatih terimle 2 şampiyonluk daha görsek şike yaptık diye ihbar edecek durumda adamlar.
edit. fetö sayesinde oldukda diyebilirler gerçi

Sampiyonluk sayisi sifir zaten

4 sampiyonluk feto mehmet agar ulusoy

2 sampiyonluk unal aysal

1 sampiyonluk taraftar

1 sampiyonluk feghouli + rakipler

Bu sezon olursak bakalim Kim cikacak bu isin altindan merakla bekliyorum,benim tahminim popcu berkay

hem liseli eşreflere hem de terim ve ayakçılarının ayak oyunlarına karşı direniyor

yetmiyor kulübün maddi menfaatlerini de savunuyor

dik dur eğilme başkan

şımarık ua&terim organizasyonuna karşı kaybetsen de dik dur

ayıp onların ayıbı terimciler bile şu olayda senin haklı olduğunu adları gibi biliyorlar ama tükürdüklerini yalamamak için sana yükleniyorlar

az kaldı mayısı atlatalım gerekeni yaparsın

bu kibirli organize kötülük daha fazla hata yapacaktır dağları aşan kibiri yüzünden

sakince bekle güzel günler yakın

Medya önünde racon kesmek nedir ya, Aziz Yıldırımmısın? Profesyonelliğe aykırı buluyorum bu tip çıkışları.
Senin hocan,, kapalı kapılar ardında sus pus olup arkadan iş çevirip medya önünde seni yem ederse ona anladığı dilden cevap verirsin.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Maçı kaybedersek (umarım yeneriz ama hiç ümidim yok) yine başkana laf sokar mı kovması için?

kazansak da kazanmasak da sokar

zaten geçen yıldan bu yana aşağı gidişin farkında olduğu için polemikleri içerde dışarda artırmıştı

şimdi daha da gaza basacaktır

başkan da açıkça cephe aldığı için eli de rahatladı bu konuda

kazandığımızda da dönüşte büyük bir ua şovuna da hazır ol

muhtemelen yine havaalanında ya da florya da ya terim ya ölüm yazıları filan görürüz

hoca bu planlamaları yapmıştır hatta otobüste kameralara nasıl üzgün yüz pozu vereceğini bile ayna karşısında beş on kere prova etmiştir

kazansak da kazanmasak da sokar

zaten geçen yıldan bu yana aşağı gidişin farkında olduğu için polemikleri içerde dışarda artırmıştı

şimdi daha da gaza basacaktır

başkan da açıkça cephe aldığı için eli de rahatladı bu konuda

kazandığımızda da dönüşte büyük bir ua şovuna da hazır ol

muhtemelen yine havaalanında ya da florya da ya terim ya ölüm yazıları filan görürüz

hoca bu planlamaları yapmıştır hatta otobüste kameralara nasıl üzgün yüz pozu vereceğini bile ayna karşısında beş on kere prova etmiştir
Kim akıllıysa o kazanacak bu savaşı.
Aman dikkat et ''koş boronogo oldo boroso'' cılar geliyor.

Kaybedince cengize ne diye sallayacak acaba. Takimin konsantrasyonu bozuldu, takimla uğraşacağımıza nelerle ugrasiyoruz falan der herhal. Bu olayların sorumlusu kendisi değilmiş gibi : ) Dua ediyorum hakem bizim aleyhimize hata falan yapmasın. Hicbir şekilde bahanesi olmasin.

Şu insanları hakkını vererek eleştirmeyi öğrenemedik. Ya yerin dibine sokup hakaret ediyoruz ya da tanrı muamelesi yapıyoruz.
evet mesela hocaya salladığın kadar koça sallamadın deniyor

Mustafa Cengiz, Ali Koç'un Fatih Terim için söylediği "Sicili bozuk" sözlerine sert karşılık verdi..
İnsanı hayvandan ayıran şey edeptir.
----
zırva tevil götürmez, saçmalamanın açıklaması olmaz. saçmalayan birine yanıt verirseniz siz de saçmalamış olursunuz.

18 Eylül 2019 , Çarşamba.

şu lafı edebilecek kaç kulüp başkanı var şuan ligimizde
şu laf hocaya ettiklerinin kaç katı acaba

Üst Alt