🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Avrupadan 1 yıl men yesek neye yazar? Bu sene biz kendimizi men ettik zaten... seneyede zor gözüküyor. Adam gibi iskelet kurulsun 3-5 Marcao profilinde adam, 5. Yıldıza yürüyelim işte...

" Her çağrıma iki dakikada koşarak gelir " Bence Aysalın ettiği eleman lafından daha ağır bir laf.Sanki bir insanı değil köpeği çağırıyor.Terim bu lafa cevap vermezse ona da yazıklar olsun.

Hemen istifa etmeli. Gorevde kalacağı her extra gün hem kendine hemde Galatasaray'a zarar.
Başkanlık secimi icin kongre yapılmasına gerek yok. Adaylar konuşmalarını internet uzerinden yapar ve yönetim kurullarını tanıtırlar. Oy vermek icin bir hafta sure verilir, oy vermek isteyenler bu sure icinde gider oylarını kullanırlar.

@eyupyildiz: Galatasaray'ın Bankalar Birliği ile yaptığı anlaşmaya göre, bundan sonra kulübün kasasına para koyan yönetici, parasını ancak bankaya olan borç bittikten sonra alabilecekmiş.
Yani 10 yıl sonra alacak parasını!
Bu koşullarda kimse GS'ye kasa kolaylığı yapmaz!
Büyük sıkıntı var!
Neden transfer yapılmadığını şimdi daha iyi anlıyorum.
Kasada 5 kuruş para yok, yönetimde parasını alamayacağı için kasaya para koymuyor.
Böyle bir anlaşmaya imza atmak GS'ye düşmanlıktır.
Yeni gelen yönetimlerin de elini kolunu bağladılar.
Bizden sonrası tufan olsun diyorlar!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@eyupyildiz: Galatasaray'ın Bankalar Birliği ile yaptığı anlaşmaya göre, bundan sonra kulübün kasasına para koyan yönetici, parasını ancak bankaya olan borç bittikten sonra alabilecekmiş.
Büyük sıkıntı var!
Kasada 5 kuruş para yok, yönetimde parasını alamayacağı için kasaya para koymuyor.

Niye yaw bu yönetici arkadaşların hepsi Galatasaray sevdalısı değil mi zati. Paralarını 10 sene sonra aliversinler ne olacak. Serefsizler.

Galatasaray'a kasa kolaylığı sağlayan son adamın işi tefeciliğe çevirdiği düşünülürse başkanların cebinden para harcamaması bizim adımıza daha uygun olur gibi. Bundan 20 yıl sonra Galatasaraylı milyar dolarlar gelince belki bu konu bizim lehimize döner, şu aşamada piyasada Galatasaray'a cebinden sadece Galatasaray'ın iyiliği için para verecek adam bulmak mümkün değil. Zaten doğru bir iş de değil. Kendi parasıyla kulübü kalkındıracağını düşünen adam ödesin tüm borcu kulübü satın alsın o zaman. 10 milyon para verip 20 milyon para dilenmenin kimseye bir faydası olmuyor.

ulan ne kolay bu gazetecilik biri çıkar birinden duydum altyapıda peynir ekmek yediriyorlar der biri çıkar başkanın arkadaşından duydum der. forumdan birini belirleyelim her hafta burada birileriyle röportaj yapmış gibi yazsın. trump, merkel, bill gates, elon musk, mia khalifa filan. anket yaparız bu hafta kiminle röportaj yapılsın diye.

Bu hayatta veya öbür hayatta ne gibi beklentisi var bilmiyorum ama her hafta Galatasaray'ın doğranmasına göz yumarak büyük beddua alıyor. Şerefsiz hakemin eli dandik Erzurumlulara kart göstermeye gitmiyor, trafik polisi gibi sarı kırmızı görünce gelen geçen herkesi cezalandırıyor. Her hafta boktan bir penaltı kargaşası, her hafta alakasız kartlar, şimdi bir de 10 kişi bırakma modası kaldı. Burası Galatasaray pompacılığa benzemez. Ya adam akıllı görevini yap ya da bırak devlet büyüklerinden maddi manevi müşkülü olmayan biri dursun Galatasaray'ın başında.

Bu hayatta veya öbür hayatta ne gibi beklentisi var bilmiyorum ama her hafta Galatasaray'ın doğranmasına göz yumarak büyük beddua alıyor. Şerefsiz hakemin eli dandik Erzurumlulara kart göstermeye gitmiyor, trafik polisi gibi sarı kırmızı görünce gelen geçen herkesi cezalandırıyor. Her hafta boktan bir penaltı kargaşası, her hafta alakasız kartlar, şimdi bir de 10 kişi bırakma modası kaldı. Burası Galatasaray pompacılığa benzemez. Ya adam akıllı görevini yap ya da bırak devlet büyüklerinden maddi manevi müşkülü olmayan biri dursun Galatasaray'ın başında.

Son cumlenden anladigim kadariyla Efsane Büyük Başkan Ünal Aysal Beyefendi Hazretlerine hasret içindesin rengim.

O da işin ortalarına doğru koltuk sarhoşu olup esas derdini unuttuğu için olamaz ama evet beklediğim karakter o tarzda bir adam. Bir de koltukta kaldığı süreç boyunca önceliği Galatasaray olursa tadından yenmez.
Ilk donemde Unal baskanim ve Adnan Ö. ile ne hos bir yonetim tarzmiz vardi. Bam bam bam pat pat pat vuruyorduk şerefsizlere. Güçlü yönetimin tanımı idik.

Büyük sıkıntı var!

sıçtık eğer böyle bişey varsa bozulmuyo mu bu anlaşma acaba ya

sıçtık eğer böyle bişey varsa bozulmuyo mu bu anlaşma acaba ya
Neden sicalim Renktaş.
Sanki para senin cebinden çıkıyor.

Para koymak isteyen koyar istemeyen koymasın zaten.
Yağlı surat para koydu da ne oldu.
Tefeciden yüksek faiz işletip geri aldı üstüne tonla komisyon götürdüler.

Verdiği parayı çöplere harcayıp geri alacaklarına hiç para vermesinler daha iyi
Kendi yağımizda kavrulma zamanı çoktan geldi.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Üst Alt