🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 269 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Gitmeden boyle bir poz cektirmek sart oldu

images
Iste bu.

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz ve yöneticilerin de katılımıyla yeni transferler için yarın saat 14:00'te imza töreni düzenlenecek.

Bu konularda çok pasif ve yalnız kaldınız.

Şu olaylardan sonra TFF'nin devrilmesi için gerekli adımları atamayan yönetim mayısta bu işe devam etmesin zaten.

Ortalığı şerefi üç para etmeyecek adamlara bıraktınız.

Seçim sorusuna net bir cevap vermedi yine

Mustafa Cengiz: "Adam gelmiş, 500 milyon para koyuyor, ben niye çekilmeyeyim, bunu da belgeliyor. Bunu görmeliyim ben. Bizim en büyük sorunumuz mali. Bizim kulübün yarısından çoğu muhasebeci ve teknik direktördür. Bu bizi diri de tutuyor."

Seçim sorusuna net bir cevap vermedi yine

Mustafa Cengiz: "Adam gelmiş, 500 milyon para koyuyor, ben niye çekilmeyeyim, bunu da belgeliyor. Bunu görmeliyim ben. Bizim en büyük sorunumuz mali. Bizim kulübün yarısından çoğu muhasebeci ve teknik direktördür. Bu bizi diri de tutuyor."
500 milyon parayı Ahmet Yüce koyacak diye bir iddia var.

Umarım devam eder başkanlığa kendisinin yaptığı işleri beğeniyorum, Fakat erkek basketbolu düzeltmesi lazım bence en büyük eksisi bu şu anda.

Bunu örnek olarak vermiş dediler
''Misal 500 milyon koyan var da ben mi çekilmiyorum sanki'' gibi
Gerçekten var mıymış böyle bir şey
Pazar günü galiba 50 milyon dolar ya da euro koymayı düşünüyor tarzında yazılar görmüştüm. Bugün yine öyle şeyler okudum. Ben o zaman pek ihtimal vermemiştim ama MC'de sanki ona gönderme yapmış. Yine de bizde para bırakan yönetici olmasına pek ihtimal vermiyorum

Üst Alt