🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 276 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Kıtır kıtır doğruyorlar Galatasaray'ı. uyumaya, suya sabuna karışmamaya devam mı yönetim? zaten şampiyonluk gitti risk al be.secilip secilmeyecegin de malum değil zaten.Bu kadar korkak kalamazsiniz o makamda

Ben kendisini insan olarak seviyorum. Mevcut başkan adaylarının hiçbirisi de içime sinmedi ama böyle etkisiz yönetim olmaz. Fb ve Bjk'de bir sürü ağzı laf yapan genco yönetici var. Bizde hala Abdürrahim konuşuyor o da konuşmasa daha iyi. Hiçbir şey yapamıyorsak GS tv'den Serbo'yu alın yönetime. Geçen 59 öncesi meselenin konuşulduğu programda Ebru Gürsoy tarihçiden de Yusuf Günay'dan da iyi konuşuyordu.

Gittiğin gün hayır yapıcam . Hasta adamsın çok ağır küfürler edicem çok zor tutuyorum kendimi . Haysiyet ve şereften bahsedicek ne haysiyetin ne de şerefin var . Koca kulübü şahsi çıkarların için kullanıyorsun yetti artık ya

Konuş başkan. Kim ne halt yiyorsa açıkla hepsini.

'Bir ABD'ye gidiyor bir Bodrum'a..'

Devamı gelir inşallah. Hatta basın toplantısına çıkıp yapılan transferlerin detaylarını da açıklar umarım.

Özellikle Ozornwafor transferinde kimlerin hangi şartlara onay verdiğini çok merak ediyorum.

Konuş başkan..

not: Bir de kulübe sponsorumuz tarafından verilen bedava uçuşların hepsi Florya tarafından kullanılmış. :)

Acaba kim. :)

Konuş başkan. Kim ne halt yiyorsa açıkla hepsini.

'Bir ABD'ye gidiyor bir Bodrum'a..'

Devamı gelir inşallah. Hatta basın toplantısına çıkıp yapılan transferlerin detaylarını da açıklar umarım.

Özellikle Ozornwafor transferinde kimlerin hangi şartlara onay verdiğini çok merak ediyorum.

Konuş başkan..

not: Bir de kulübe sponsorumuz tarafından verilen bedava uçuşların hepsi Florya tarafından kullanılmış. :)

Acaba kim. :)
Az kaldi kovacak ins.

Nevzat Dindar haberiymiş bu. Doğruysa başkan neden müdahale edemiyor? Sorumlulara gerekeni yapmıyor? Kov gitsin kardeşim. Neden çekiniyorsunuz sanki?

Üst Alt