🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Kovup kime güvenip de transfersiz , alternatifsiz kadroyu emanet edecek bu sefer çok merak ediyorum
Hangi hoca kabul eder, zorlukların üstesinden geliriz der
Sezonun ilk yarısından bahsediyorum
Şimdiye kadar koltuğunda rahat oturuyorsa hoca sayesinde oturuyor bu adam
Ft takımı devraldığında takım taş gibiydi şimdiye nazaran. 3.5-4 senede ptt takımına çevirdi. Nasıl Ft sayesinde oturuyor anlamıyorum. Sezon sonuna kadar istifa etmezse uzaklaştırılmalı. En azından şu takıma idman yaptırmayı bilen birileri getirilmeli. Bıktık 20 senedir Ft’nin halı saha takımı gibi takımlarını izlemekten.

Yaşanan belirsizliğe rağmen Mustafa Cengiz mesaisine tam gaz devam ediyor. Kulüp çalışanlarının hepsi için izin kağıdı çıkaran Cengiz, başkanlığa devam etmeyi düşünüyor ve yeni liste hazırlıyor. Başkanın camiada ağırlığı bilinen eski yöneticilerden Haldun Üstünel ve Yiğit Şardan'ı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Cengiz'in yeni yönetiminde Levent Karadeniz, Ömer Akad, Emir Otluoğlu ve Mehmet Bilen'in yer alması bekleniyor. Mevcut yönetimden Kaan Kançal, İlber Aydemir, Metin Karakaya ve Dilek Kutlu ile yola devam edeceği öngörülen Cengiz, artık Abdurrahim Albayrak ile birlikte hareket etmiyor.

Haldun Üstunel transferden sorumlu yönetici olsun biz şu ana kadar ne transfer görmüşüz ne transfer dönemi yaşamışız dersiniz.
14 yabancı hakkının olduğu ffp nin bittiği bir dönemde Üstünel demek muhteşem bir takım demek.Teknik adam Fatih hoca bile olsa şampiyon oluruz.
Nerde takımında mutsuz ama potansiyeli iyi kaliteli futbolcu var ikna eder imza attırır getirir.Dünyada Galatasaray vizyonunu bu kadar iyi anlatan birisi daha yoktur.Haldun reis ile Messi ve Ronaldo dahil imkansız göreceğim transfer yoktur.
İnşallah Allah nasip eder Haldun reis seçilir baştan muhteşem takım kurar

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa Cengiz: "Galatasaray'ı layıkı olduğu yere çıkaracağız. Bulunduğumuz 14 spor dalında da şahlanışın startını vereceğiz." (20 Ocak 2018)

Galatasaray'ın 2020/2021 sezonunda futbol, basketbol ve voleybolda kupa sayısı: 0
Sportif olarak bu kadar kötü bir dönem hatırlamıyorum. Adnan Polat'ın rezil sezonu hariç tutuyorum. Dursun bile 3 kupa almıştı.

Üst Alt