🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Bizi yaktın, yıktın.. M. Cengiz.

Son bir isteğimiz var sizden. Bu rezil durumda olmamızın baş aktörü siz değilsiniz. Bu durumda olmamıza sebep olan kişiyi görevinden uzaklaştırın. Önümüzü açın.

Kulübü 2 senedir öyle belirsizliğin içine çektiler ki bitirdiler Galatasaray'ı. O havayı aldılar fener kıvamına soktular bizi.

İyi gelmediniz bu kulübe ve ilk seçimde gidin lütfen.

Seçildikten 2 gün sonra alınan lig kupasını da dursun'a yazacaksak işimiz var.
Ben onun döneminde lig şampiyonluğu +kupa+ süper kupa üçlemesi yapmadığımizi kast ettim.

Tek gerçek başarısı Türkiye kupası daha ötesi yok
Geçelim Ahmet 5 tane kupası var döneminde, aç bak Dursun'a neler demişim. Herkes oooo Dursun başkan derken onun başlığında yazdığım mesajım hala duruyor. Zaten konumuz Dursun değil.

Vallahi bu adam Galatasaraydan bir kurus calmamistir. Adam acik acik anlatiyor Galatasarayin mali durumunu. Guvendigi adamlari da onu sirtindan bicakladi. Bence yonetimini revize edip tekrar aday olmasi gerekiyor diye dusunuyorum. Hayir digerlerine bakinca soyledikleri bir tek sey var: Floryanin anahtarini hocaya emanet edeceklermis. Boyle sacmalik mi olur? isler kotuye gittiginde hesap sorman gerekir. Anahtari teslim edince nasil hesap soracaksin? Taraftara sirin gorunmek adina yapilmis isler bunlar.

Dedigim gibi yonetimini revize etsin. Madem kar durumuna bile gectik ( koronadan dolayi zorlaniyoruz su an ) cok guzel isler yapacagini dusunuyorum ben Mustafa baskanin.

3 senelik başkanlık süresince basketbol, voleybol toplam 1 kupası var. Kasıtlı başarısız olmak istesen min. bu kadar kazanırdık.

3 senelik başkanlık süresince basketbol, voleybol toplam 1 kupası var. Kasıtlı başarısız olmak istesen min. bu kadar kazanırdık.
Ondan once ne kadar vardi ki? Sen Efes ve Fener ile butce olarak yarisamazsin. Futbolda 2 sampiyonluk yasadik. Bu senede kadromuz kotu degildi. Sen git sezonun 2.yarisinda seri yap. Feneri deplasmanda yen ondan sonra ligin sonuncusu ankaragucune yenil. Cogu maci hocanin aptal secimlerinden dolayi, adaletsiz forma dagitimi ve oyunu okuyamamasi ( zamaninda oyuncu degisikligi yapmamasi ) yuzunden kaybettik.

Basketboldan, voleyboldan vuran var te allahım gidin fbli olun onlar pompaladı second branşlara paraları... eh ne oldu borç batağına saplandılar. Başka argümanlar bulun bu çok ucuz işler.

Ondan once ne kadar vardi ki? Sen Efes ve Fener ile butce olarak yarisamazsin. Futbolda 2 sampiyonluk yasadik. Bu senede kadromuz kotu degildi. Sen git sezonun 2.yarisinda seri yap. Feneri deplasmanda yen ondan sonra ligin sonuncusu ankaragucune yenil. Cogu maci hocanin aptal secimlerinden dolayi, adaletsiz forma dagitimi ve oyunu okuyamamasi ( zamaninda oyuncu degisikligi yapmamasi ) yuzunden kaybettik.
Şampiyon olunca başkan yaptı olmayınca Terim yapamadı bu doğru değil ki konuda Terim değil bu arada hoca bence de başarısız.

Geçelim Ahmet 5 tane kupası var döneminde, aç bak Dursun'a neler demişim. Herkes oooo Dursun başkan derken onun başlığında yazdığım mesajım hala duruyor. Zaten konumuz Dursun değil.

Yahu bu arkadaşın terim nefreti o kadar büyük ki bu yüzden cengizi savunuyor. Cengizi kötülerse terimin hatasının hafifleyeceğini düşünüyor..

dursunla cengiz arasında gram fark yok. ikiside sözde Galatasaraylı. sırf kendi reklamlarını yapmak için bu klübe başkan olan adamlar.En az ali koç kadar nefret ediyorum bunlardan.
ali koçun takıma olan bağlılığına bakıyorum birde bunların arada dağlar kadar fark var.
ama bu yeni değil. Bu konuda diğer iki klüple çok ciddi fark var.
biz bu taraftar ve genel kurul yapısıyla başımıza fenerli yönetici gelirse hiç şaşırmam. lisenin başına geldi.. bizdeki genel kurul ve taraftar potansiyeli çok yakında yönetimede sokmayı başarır..

Üst Alt