🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Daha yakın zaman öne Yasin'in bir dönem zam istemesini makul bulanlar bugün transfer yapılmasın, küçülelim diyorlar ilginç.

Uğur, birinci paragrafı okudum, orada bıraktım çünkü bir sorum olacak. Bu oyuncuları nasıl göndermeyi düşünüyorsun?
Üstat ben seni alıntılamıyorum ama bu seferlik affına sığınarak yazayım malum daha önce açtığım başlıklara yönlendirince reklam jeneriği giren arkadaş var...O başlıklarda izah ediyorum Şu an 27 kişilik kadromuz var...Yani 4 kişi gitmeli aynısını bugün yazdım

100.000 euro maaşı karşılansa bile Tarık gönderilmeli ki 9.5 ay sonra sözleşmesi bitiyor

Ahmet Çalık 0 bonservis ile gönderilmeli (900.000 euro tasarrufx3 sene = 2.7 milyonluk bir kaynak olur)

Gomis, Seleznov gibi bir lig golcüsüne verilecek kadar bir bonservisle gönderilmeli yerine gelecek olan forvete de maksimum 1-1.3 milyon euro maaş verilmeli aradaki 3 milyon euro 2 senelik sözleşme üzerinden tasarruf edilmeli

Tolga oynatılmayacaksa 0 bonservisle gönderilip 2 milyon euroluk maaşından kurtulunmalı

Zaten 21 kişilik sınır var üstüne en fazla 4 genci b listesinden yazabiliyorsun yani 23 kişi yeter hadi diyelim denayer de geldi 24 olur

Üstat ben seni alıntılamıyorum ama bu seferlik affına sığınarak yazayım malum daha önce açtığım başlıklara yönlendirince reklam jeneriği giren arkadaş var...O başlıklarda izah ediyorum Şu an 27 kişilik kadromuz var...Yani 4 kişi gitmeli aynısını bugün yazdım

100.000 euro maaşı karşılansa bile Tarık gönderilmeli ki 9.5 ay sonra sözleşmesi bitiyor

Ahmet Çalık 0 bonservis ile gönderilmeli (900.000 euro tasarrufx3 sene = 2.7 milyonluk bir kaynak olur)

Gomis, Seleznov gibi bir lig golcüsüne verilecek kadar bir bonservisle gönderilmeli yerine gelecek olan forvete de maksimum 1-1.3 milyon euro maaş verilmeli aradaki 3 milyon euro 2 senelik sözleşme üzerinden tasarruf edilmeli

Tolga oynatılmayacaksa 0 bonservisle gönderilip 2 milyon euroluk maaşından kurtulunmalı

Zaten 21 kişilik sınır var üstüne en fazla 4 genci b listesinden yazabiliyorsun yani 23 kişi yeter hadi diyelim denayer de geldi 24 olur
Tamam anlıyorum, gönderilmeliler fikri değil sıkıntı olan. Zaten forumun büyük çoğunluğu bunu savunuyor ama nasıl? Teklif yok, adamlar kendi de gitmiyor. Nasıl olacak yani bu?

Tamam anlıyorum, gönderilmeliler fikri değil sıkıntı olan. Zaten forumun büyük çoğunluğu bunu savunuyor ama nasıl? Teklif yok, adamlar kendi de gitmiyor. Nasıl olacak yani bu?
Tarık'ın yazdığım gibi maaşının kaçını karşılarlarsa karşılasınlar gönderilmeli

Tolga ve Ahmet'ten de bonservis beklemeyeceksin

Gomis'i de 2 milyon euro yahut altına çok rahat satarsın

Evet sen değilsin, bunu diyenler takım arkadaşı X marka araba alırken Yasin Y marka araba ile mahcup kalıyor gibi argümanlar sunuyordu.

Ekleme : Bugün ise küçülmeden bahsediyorlar çok komik.

Ben demedim isim ver istersen çünkü son yazan benim küçülmek hakkında ben hep kovulsun dedim zira sıkıntılarımızın esas sebebi 40 tane lisanslı topçumuz olması hep 23 kişi yeterli

Satamayız zaten zarardan kar etmek lazım...Bu 4ünü bu şekilde elden çıkartıp Denayer kiralanabilir ve Seleznov alınabilir...Hatta Seleznov takasında Çalık filan da değerlendirilebilir...Üste para verip...
Biz şu an zararına adam satamayız, özellikle mesela geçen sezon gelen oyuncuları. Çünkü bu oyuncuların bonservisleri hala daha duruyor, yani bunların satışı zararına olmamalı.

Diğerlerini ise, Tolga ve Tarık gibileri satması çok daha zor. Belki Tolga ama onu da dediğin gibi maaşının bir kısmını karşılayarak ama bu kur ile böyle bir çözüm de sıkıntı.

Seleznov konusuna gelince, Allaha yakın bize uzak olsun.

Böyle piyasası bitmişlerin 100 olur 200 olur ne kadar tasarruf edersen kardır ama geçen sene yeni gelenlerden en az zarar ettirmeyecek bir teklif olmalı, çünkü bu sene olmaz seneye bir bakarsın en kötü ihtimal Çin veya Katar'dan bir teklif gelir şansın döner.

100.000 euro olmuş 750 milyar 9.5 ay elde tutup ne olacak 100.000 eurosunu karşılayacak takıma gönderelim en azından 750 milyar cepte kalır dahası suratını bir daha görmeyiz yoksa sürekli floryada olacak...

Isin gucun bos bos konusmak. Madem oyuncu satmadan kiralayabiliyoruz niye kiralamiyorsun o zaman bilader? Aksam aksam adami cileden cikartiyorlar yaw.

DkRGXkuWwAIPZ6y

Haftalar önce Fatih Terim aynısını söyledi, satmadan bonservisi ile alamıyoruz ama bonservis olmadan veya kiralık alabiliyoruz diye.

Üst Alt