🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Hic bir yetki alamasa erken secime gider adim gibi eminim cünkü adamlarin ek kaynak yaratacak hic bir plani projesi yok. Satis yetkisi istemiyoruz dese bile inanmam . Bu adam bildin yürüyen yalan makinesi. Dursuna bu konuda level atlatir. Ne sevinmistik tekrar baskan oldu diye simdi halimize bakin. Keske erken secim olsada yeni bir baskan gelse moduna soktu cengiz baskan.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Birini de begenin ya

Fb liler de 3 ayda ali koc u satmaya basladilar 20 sene aziz den sonra
Dursundan kurtardığı için teşekkür ettik lakin başarılı hamle namına hiçbir şey yapmadığı da gayet ortada. Tamam büyük bir isim değil, öyle kalkıp şapkadan tavşan çıkaracak meziyetleri de yok ki bunu hepimiz biliyorduk zaten ama bu beğenmemizi gerektirmez. Gayet rezil bir yönetim sergiliyor şu ana kadar.

Üç kulvarda oynayan bir takima gereken takviyeler yaptirmadigi için elestirilmeye yüzde yüz hak ediyor. Dursunun bundan daha kötü olmasi, veya bazi dogru seyleri yapmasi bu gerçegi degistirmiyor. CL gibi maddi anlamda çok yararli olacak bir turnuvada gruptan çikma ihtimali dogru düzgün forvet almayarak düsürdü adam, bu kabul edilemeyecek bir gerçek.

Uefa'dan ceza almamak dışında yaptıkları bir iş yok.

Badou satışı + Terim ile şampiyonluk geldi.

Aylardır üretilen tek proje fikri teknokent olayı da o da mümkün gözükmüyor, onun dışında çıkıp projelerden bahsettiğini hiç duymadım.

Bu adamin sanki bir dedigi bir dedigini tutmuyor. Yarin sonuçlar kötü giderse hocayı yollar ki hocayi cok sevdigini falan sanmıyorum

Bir süre sonraki mesajları şimdiden görür gibiyim:

'Dursun'dan kurtulduk derken başka bir Dursun'a yakalandık.'

Sonraki başkan için;

'Mustafa Cengiz haininden bizi kurtardığın için teşekkürler başkanım.'
Yoruyorsun beni böyle mesajlarla
e6cbd6756dca89ee38748503b1ad5970.jpg

sent via GSC

Dursundan kurtardığı için teşekkür ettik lakin başarılı hamle namına hiçbir şey yapmadığı da gayet ortada. Tamam büyük bir isim değil, öyle kalkıp şapkadan tavşan çıkaracak meziyetleri de yok ki bunu hepimiz biliyorduk zaten ama bu beğenmemizi gerektirmez. Gayet rezil bir yönetim sergiliyor şu ana kadar.
Aziz gibi adamlara tapmadigimiz için en başarılı külübuz böyle 2,3 adam da gelip ya beğenin ya bu vasıfsızi diyor . Şükür ki genel olarak çok az bu tiplerden

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt