🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Çıkıp paramiz yok transfer yapamiyoruz desin okey ama bu kadro clde başarılı olur diye bir söylem uretip bizlerin akliyla dalga gecmesin. Daha akhisar macindan once hoca demedimi yetmez diye

Haklısın Kenan hoca da açıkladı ama bir de biliyorsun yıllık maliyet limiti var bunun için satmasan bile elinde kalan son kullanma tarihi geçmişleri üçe beşe bakmadan en az zarar ile kiraya vereceksin ki bütçe de yer açılsın.

Haftalar önce Fatih Terim aynısını söyledi, satmadan bonservisi ile alamıyoruz ama bonservis olmadan veya kiralık alabiliyoruz diye.

Geçen sene tamamen Terim sayesinde şampiyon olup 3 yıllık başkanlığı aldı. Hala da en büyük şansı Terim. Ben Ozan Korkut ve ekibinin daha iyi olacağını düşünüyordum. Hala aynı görüşteyim.

Maaş olması lazım hani bir ara Dursun zamanında yıllık 60 m. gibi bir şeydi son dönemde ki sevkimiz sonrası UEFA daha da düşürecek deniyordu son durum ne oldu bilmiyorum fazla takip etmedim ama demek istediğim tribünde oturacak yüksek maliyetli çöpler için artık bu noktada ne kadar kar edip maaş bütçesinde yer açsak kardır.

Ekleme : Üstelik bu sayede zararda azalır.

Yıllık maliyet derken maaş limiti mi yoksa zarar limiti mi demek istiyorsun abi?

Maaş olması lazım hani bir ara Dursun zamanında yıllık 60 m. gibi bir şeydi son dönemde ki sevkimiz sonrası UEFA daha da düşürecek deniyordu son durum ne oldu bilmiyorum fazla takip etmedim ama demek istediğim tribünde oturacak yüksek maliyetli çöpler için artık bu noktada ne kadar kar edip maaş bütçesinde yer açsak kardır.
Ben o limit kalktı diye biliyorum ama şimdi ben de tam emin olamadım. Yerine zarar limiti geldi diye biliyorum.

Ama hangi limit olursa olsun, biz şampiyon olmalıyız. Geçen sezon kıl payı olan takım bu sene sıçrama yapmadı, aksine sinyaller iyi değil. Bu sezon başarılı olsak da olmasak da. şampiyonlar ligi yükü de eklenecek. Şampiyon olup şampiyonlar ligine gidemez isek en baba Euro gelir kaynağını kaybedeceğiz ve dolayısı ile zarar kriterini yerine getirmemiz imkansız olacak, ki bu hali ile bile zor.

Kalkmış olabilir dediğim gibi son dönemde çok takip etmedim ama yine de takımın selameti adına Tarık, Selçuk, Tolga gibiler fırsat olursa en az zararla gitmeli diye düşünüyorum.

Bunlardan giden olursa öngörüm 1-2 takviyenin olacağı yönünde bakalım ne olacak.

Ben o limit kalktı diye biliyorum ama şimdi ben de tam emin olamadım. Yerine zarar limiti geldi diye biliyorum.

Ama hangi limit olursa olsun, biz şampiyon olmalıyız. Geçen sezon kıl payı olan takım bu sene sıçrama yapmadı, aksine sinyaller iyi değil. Bu sezon başarılı olsak da olmasak da. şampiyonlar ligi yükü de eklenecek. Şampiyon olup şampiyonlar ligine gidemez isek en baba Euro gelir kaynağını kaybedeceğiz ve dolayısı ile zarar kriterini yerine getirmemiz imkansız olacak, ki bu hali ile bile zor.

Kalkmış olabilir dediğim gibi son dönemde çok takip etmedim ama yine de takımın selameti adına Tarık, Selçuk, Tolga gibiler fırsat olursa en az zararla gitmeli diye düşünüyorum.

Bunlardan giden olursa öngörüm 1-2 takviyenin olacağı yönünde bakalım ne olacak.
Abi isimiz eger onlara kaldi ise yandik ki ne yandik.

Benim ki tahmin, bunlar gider mi gitmez mi, takviye olur mu olmaz mı bilemem ama fırsat çıktığı an bunlar sepetlenmeli.

İnşallah 2-3 takviye daha olur gönlümden geçen ama bu şartlarda 1-2 takviye bile olsa öpüp başımıza koyacağız görünen o.
Yok abi fikirlerine katiliyorum ama iste bu saydigin isimlerin durumu malum.
Bit pazarina alip getirsen bile kimse almaz.

Aynen belki bir tek Selçuk akmasa da damlar az önce Selçuk konusunda @Hamza Gölbaşı hiç aklıma gelmeyen bir şeye vurgu yapmış Selçuk efendi para aşkından ötürü yeni kontrat için bu sene canını dişine takabilir, düşün artık bende nelerin hesaplarını yapıyorum çok takmayalım her şey olacağına varır ;D

Yok abi fikirlerine katiliyorum ama iste bu saydigin isimlerin durumu malum.
Bit pazarina alip getirsen bile kimse almaz.

Geçen sene tamamen Terim sayesinde şampiyon olup 3 yıllık başkanlığı aldı. Hala da en büyük şansı Terim. Ben Ozan Korkut ve ekibinin daha iyi olacağını düşünüyordum. Hala aynı görüşteyim.
Ben de her geçen ay daha ısınıyorum Mustafa Başkana...Küçülen her başkan akıllıdır...Neredeyse tüm hamleleri doğru...Arkasındayım...Ayrıca her 5 ayda bir seçim mi olur yeter artık...Küçülüp borçlarımızı eritelim varsın bu sene kupa almayalım ne olur ki seneye şampiyonlar ligi biletini aldıktan sonra???

Galatasaray yönetiminden Ankaragücü maçı sonrası selfie.

DkRhTGGXcAAPrdI.jpg

Ben de her geçen ay daha ısınıyorum Mustafa Başkana...Küçülen her başkan akıllıdır...Neredeyse tüm hamleleri doğru...Arkasındayım...Ayrıca her 5 ayda bir seçim mi olur yeter artık...Küçülüp borçlarımızı eritelim varsın bu sene kupa almayalım ne olur ki seneye şampiyonlar ligi biletini aldıktan sonra???
bakıyorum tekrardan yazmaya başlamışsın.İnsanın yüzü kızarır yahu. :asd:

Üst Alt