🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Yalanda dursundan beteri gelmez diyodum geldi bu sene clde gruptan cıkamassak sampiyon olamazsak sorumlusu kendisidir yellow fridayda kendine inanıp alısveris yapan taraftarını kandırmısdır bundan sonra benden kendisine ve yönetimine destek felan yok kulüpte sadece fatih hoca ve teknik ekibine inanıp güveniyorum

21241.jpg

Hayırlı değilmiş demek ki beyler. Dün öyle söyledi nizipli ümstad finansör. :rose:

21241.jpg

Bitti artık. Bundan sonra taraftarı arkasında bulamayacak. Ömrü uzun değil. Yatıp kalkıp F.Terim'in başarılı olması için dua etsin.

Kim daha suclu? Bunun Albayraki adam yerine koyup, ve ona transferleri birakmasimi daha salakca, yada Albayrakin 1-2 forvet alacagiz deyip transfer becerememesimi daha kötü?

gruptan çıkma şansı ayağımıza geldi adamlar forvet almadı ya neymiş efendim borç ödüyomş hadi ordan be fenerin durumu bizden kötü bi dünya adam aldılar oyuncu satıp beceriksizler istifa edin

Yalanci başkan istemiyoruz. Dün olmazsa olmaz ocakta alırız dedin sonra çark ettin alacaz dedin. Birak git. Dursun ozbegin kurduğu kadro ve getirdigi hoca ile sampiyon oldun kendi hanene yazdin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalanci başkan istemiyoruz. Dün olmazsa olmaz ocakta alırız dedin sonra çark ettin alacaz dedin. Birak git. Dursun ozbegin kurduğu kadro ve getirdigi hoca ile sampiyon oldun kendi hanene yazdin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt