🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Bence dün ki genel kurulda ilginç şekilde istediğine ulaşamamış olmasına rağmen geçirdiği başarısız transfer döneminde kaybettiği taraftar desteğini o liselilerin Galatasaray Başkanlığı makamını hiçe sayarak yaptığı tehditlere futbolla spor yöneticiliği ile en ufak alakası olmadığı halde anca gelip gidip konuşan dedelere karşı karşı sağlam duruşuyla o kaybettiği taraftar desteğini yeniden arkasına aldı Mustafa Başkan en azından benim açımdan böyle oldu

Mustafa Cengiz ortamı sezmesini bilen birisi taraftar desteğini yeniden arkasına alıp dedeleri sindirmesini genel kurulda o istediği yetkiyi de almasını bilir. Hani benim anlamadığım bu yetkiyi ilk defa isteyen Mustafa Cengiz değil ki neyin triplerine giriyor bizim dedeler ? Dursun denen herif Galatasaray 'ı satıp savururken neden hiçbirisinin sesi çıkmıyordu ki ?

Genel kuruldaki kan emicilere karşı mücadelesinde sonuna kadar destekliyorum Mustafa Başkan 'ı bence bu mesele takımın forvet transferinden filan çok daha önemlidir ...

Forvet transferi olmayinca 1 yanlis dogrulari götürdü dogal olarak ama baskan'in iyi niyetinden hic bir süphem yok

Sacma sapan harcamalar yapmiyor,finansal olarak kulubun gelecegi icin dogru adimlar atiyor

Umarim iyi niyetli bir sekilde böyle devam eder,ben destekliyorum kendisini

Forvet transferi olmayinca 1 yanlis dogrulari götürdü dogal olarak ama baskan'in iyi niyetinden hic bir süphem yok

Sacma sapan harcamalar yapmiyor,finansal olarak kulubun gelecegi icin dogru adimlar atiyor

Umarim iyi niyetli bir sekilde böyle devam eder,ben destekliyorum kendisini

Kesinlikle..

Terim de farkli dikkat ederseniz . Cunku bir sonraki adimda baskanliga gelecek ve mali enkazi buyutup , bir de uzerine kendisinin de bu enkazda payi olsun istemiyor hoca

Cengiz ve sonrasinda terim baskanligi kulube ciddi bir duzen ve ivme kazandirir

kendisini severim ama forvet ve stoper almayarak büyük bir riske imza attı ve büyük ihtimal bu risk onu başkanlıktan edecek

İyi güzel eleştiri yapıyoruzda. Şuanda seçime gidilse sizce kimin seçilmesini istersiniz.?

Adaylar belli;

Dursun Özbek
Mustafa Cengiz
Ali Fatinoglu

Mustafa Cengiz adamın dibidir.

7 Ayda yaptıkları, yapacaklarının göstergesidir.Şu anda Şampiyonlar Ligine gidebiliyorsak bu adam sayesindedir.
UEFA 'ya yaptığı sunum sayesindedir.Devraldığı mali enkazı toparlayacak adamdır.

Ayrıca birçok projede oluşan eski aksaklıkları, çözmek üzere olan başkandır.Ulaşımı kolaylaştıracak %50 metro ve seferlerdeki kapasite artışını da sağlamıştır.

Galatasaray üyelerinin bir kısımı ve Divan kurulunun içi maalesef "düşman olsa bu kadar yapmaz" diyeceğimiz insanlarla doludur.Son divan kurulu toplantısıda yapılan açıklamaları gördük.
Mezara girmek için saatler sayan bir çok "canlı cenaze", Başkan'ı çarmıha germeye kalktılar.
Bu adamlardan kulübün kurtulması gerekir.Bu adamlar artık kanserli bir virüstür.

Bu insanların hiçbir şekilde Galatasaray içinde insiyatif ve sorumluluk almayıp, sadece başa geleni eleştirmek ve yıpratmaktan başka bir icraatleri yoktur.

Bu kanserli hücrelerden bu Kulübü korumalıyız.Direkt Galatasaray içinde olamasakta tepkimizi tribünlerden dile getirmeliyiz diye düşünüyorum.

ultrAslan'nın yaptığı açıklamanın arkasındayım.Her zaman mantıklı açıklama yapmasalarda, son Duygun Başkan'a ağzının payını vermişlerdir.

DnCHIL9XgAAd5A6.jpg

DnCGhTSXsAAZuPl.jpg

Yaa Sayın Duygun Hoca.Sen bu yetkiyi adama neden vermek istemiyorsun onu anlat ?

O yetki vardı, bu yetki yoktu, gereksiz muhabbetlere giriyorsun.

Galatasaray için ne zaman düzgün birşeyler yapılsa, yapımak istense, birileri rahatsız oluyor yönetimden.nal Aysal döneminde de aynı şeyleri yaşadık.Hep irilerin EGO'ları brilerinin kibirleri.

Üst Alt