🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Mustafa Cengiz: "Başkanlık benim planlı olarak geldiğim bir nokta değil. Aniden yapılmış seçime karşı bir tepki olarak geldik. Basketbol için 20 yıllık dediğimde çok üzüldüm Yenilgilerden sonra konuşmuyordum ama başkan yardımcım istifayı düşünüyordu, zorunda kaldım"

Mustafa Cengiz: ''Fenerbahçe basketbol maçından sonra konuşmak zorunda kaldım, 20 yıl demek istemedim, 20 katı bütçe demek istedim. Ben, Galatasaray'ın tarihini biliyorum, bana buradan vurmaya çalışmayın. Benim pot kırma lüksüm var sanırım.''

Mustafa Cengiz: "Hacizler geldi, televizyonları alıp gitmeye kalktılar. O psikoloji ile konuştum. 20 yıl ağzımdan çıktı. Bana buradan vurmayın"

"Öfkeleniyoruz, yönetime kızıyoruz! Neden? Galatasaray için. Ne bir siyasi, ne de bir ticari çıkarımız var. Benden haz etmiyor olabilirsiniz, bunları saygıyla karşılıyorum, ben böyle bir kültürden geliyorum"

Mustafa Cengiz: "Fenerbahçe galibiyetinden sonra 'bizden 20 kat bütçesi olan diyeceğime', yanlışlıkla '20 yıllık Galatasaray Basketbol tarihinin en önemli anı' dedim. Ben, Galatasaray'ın tarihini biliyorum, bana buradan vurmaya çalışmayın"

Allahım sen bizi ne tür bir şeyle sınıyorsun yine?

Mustafa Cengiz: "Hiç tuvalete gitmesem, hiç harcama yapmasam 4 yıl beklemem gerekir. Devlet bize sahip mi olacak? Asla böyle bir şey yok. Ağustos ayı içerisinde 380 milyon TL 4 yıl vadeli Ziraat ve Deniz Bankası ile anlaşma yaptık"

Mustafa Cengiz: "Fenerbahçe galibiyetinden sonra 'bizden 20 kat bütçesi olan diyeceğime', yanlışlıkla '20 yıllık Galatasaray Basketbol tarihinin en önemli anı' dedim. Ben, Galatasaray'ın tarihini biliyorum, bana buradan vurmaya çalışmayın"

Allahım sen bizi ne tür bir şeyle sınıyorsun yine?
bu nasıl bir sığırlıktır?

Mustafa Cengiz: ''Gelirlerimizi Türkiye'de ilk defa 1 milyar TL seviyesine çıkardık. Göreve başladığımızda devlete 199 milyon TL borcumuz vardı. 130 milyon TL vergi borcumuzu ödedik. Kalan borcu da yapılandırdık.''

Üst Alt