🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Bugünkü konuşmasını baştan sona dinledim... Baskanim yargı dağıtmış... kendisini saçma sapan eleştirenlere adap edep ve üslup hatırlatmış... forvet meselesindeki profesyonellerden kaynaklanan hatası hariç güzel başkanlık yaptığını bu nedenle lisede koltuğu gözüne kestirenler ve onların forum dahil sosyal medyadaki muhipleri tarafından rahat bırakılmayacağını düşünüyorum... meyve veren ağaç genelde taşlanir, galatasarayda ise kökü sökülmeden bırakılmaz...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bugünkü konuşmasını baştan sona dinledim... Baskanim yargı dağıtmış... kendisini saçma sapan eleştirenlere adap edep ve üslup hatırlatmış... forvet meselesindeki profesyonellerden kaynaklanan hatası hariç güzel başkanlık yaptığını bu nedenle lisede koltuğu gözüne kestirenler ve onların forum dahil sosyal medyadaki muhipleri tarafından rahat bırakılmayacağını düşünüyorum... meyve veren ağaç genelde taşlanir, galatasarayda ise kökü sökülmeden bırakılmaz...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sezon başı 2 forvet transfer etseydi şimdi kimse başkan hakkında konuşuyordu. adam neredeyse yapması gereken her şeyi yaptı ama koskoca Galatasaray'ı sezona alternatifsiz erenle başlattı.

Bir kere ua mamalaniyor diye genel bir soyleme hep karsi ciktim ve sana onu soyleyenlere de hep tepki gosterdim

Ama serdar ile ilgili ua aciklamasini okuyalim , o R yi nasil aciklayacagiz

C0F39F13-18F0-49E9-9AA1-694C9FEE51FF.jpeg

Basının üzerine oynamasına karşın futbolcumuzu koruduk satılamaz gönderilemez mi demişiz? Bizde R olmaz da forumdaki yazılarında yaptığın r leri görüyoruz :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Peki serdar i basin veya rakipler mi yoksa kendi teknik direktoru mu yedi ?

Hakli haksiz ya da kim hakli onu sormuyorum , serdar ile calismama iradesi kime ait ise yiyen o degil mi

Ikincisi , yuregini sahaya koyan , adam gibi adam vb sozler soylenen serdar cubuklu giyerse de ua ayni tavrinda dik duracak mi oyuncuya karsi

Üst Alt