🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Çok eleştiriyoruz başta ben neler dedim zamanında ama şu da var çok sabırlı bir insan olduğu açık. Farazi bir şey ortaya atıyorum şimdi ama bence Abdürrahim Albayrak olmasa Fatih hoca ile bu sezon yolları ayırırlardı. Hoca yönetimden memnun olmadığını zaten açıkça ifade etti birazda onlar konuşsun diyerek ama Başkan bu konuda net bir tepki koyamadı sadece deneme de bulundu bence o da teknik ekipten memnun değil zoraki bir durum var şuan.

Çok eleştiriyoruz başta ben neler dedim zamanında ama şu da var çok sabırlı bir insan olduğu açık. Farazi bir şey ortaya atıyorum şimdi ama bence Abdürrahim Albayrak olmasa Fatih hoca ile bu sezon yolları ayırırlardı. Hoca yönetimden memnun olmadığını zaten açıkça ifade etti birazda onlar konuşsun diyerek ama Başkan bu konuda net bir tepki koyamadı sadece deneme de bulundu bence o da teknik ekipten memnun değil zoraki bir durum var şuan.

Davul Cengiz'in boynunda, tokmak Terim'in elinde. Böyle bir yönetim düzenini baştan kabul etmemeliydi zaten.

Eşref Hamamcıoğlu'nu da hiç sevmem o koltuğu da bırakmalı ayrı mesele ama Eşref Beye dediklerinin onda birini ne Selim Soydan'a ne TFF'ye diyebildiler diyebileceklerini de sanmıyorum.

Geçen sene de Dursun Özbek için diyordun... Liboş çok ağır bir hakaret Başkanımız için kullanılamaz hele ki bir galatasaray platformunda. Üstelik sen modsun daha dikkatli olman gerekir...
kim neyi kullanamıyor sen misin karar mercii
sen herkese kullanırken sıkıntı yok
biz kullanınca mı sıkıntı olacak?

liboşun neyi çok büyük hakaret allah için
liboşun teki işte

Üst Alt