🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Sen başkanlık makamını doldurabilseydin çoktan aksiyon alırdın.

Ya Terim’i uyarır, gözdağı verirdin ya da çoktan ipini çekerdin.

Ancak sende o toto yok maalesef başkan.

Hocayı yanlız bıraktığına dair eleştirilere ise katılmıyorum. Başarısız olduğu her dönem kendine düşmanlar seçip, konuyu saptıran birine karşı uyguladığın taktik başarılı.

Bir an önce hoca konusunda karar vermen gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler cengo bu rezalet için.
Bankalar birliği anlaşmasıda kendi g.tünü kurtarma anlaşması diye söylentiler var.2 sene tüm borçlar ötelenip sonraki yönetime tüm yük verilecekmiş.

Ben en son başkanımızın olduğunu hissettiğim kişi Aysal idi. Transferden falan bahsetmiyorum.
Çıkıp tvde basket takımını sahadan çekerken gösterdiği duruş, azize direk olarak “ şike hükümlüsü şahıs “ demesi vb...

Galatasaray başkanının bir ağırlığı olacak. Olan bitene sessiz kalınması efendilik değil, ezikliktir.
Ya gerekeni yapın, ya da yapabilecek birine bırakın.

Futbol takımına gelince. Anladık Terim’i istemiyorsun. Gerçi hocada kendini istemiyor artık bence. Madem istemiyorsun azıcık başkanlık yapta rapor falan iste, aksiyon al.

Artık biraz başkanlığın ağırlığını kullanıp hocanın kulağını çeksen diyorum?

Başkan Terim mi sen mi belli değil.

sent via GSC

Ben en son başkanımızın olduğunu hissettiğim kişi Aysal idi. Transferden falan bahsetmiyorum.
Çıkıp tvde basket takımını sahadan çekerken gösterdiği duruş, azize direk olarak “ şike hükümlüsü şahıs “ demesi vb...

Galatasaray başkanının bir ağırlığı olacak. Olan bitene sessiz kalınması efendilik değil, ezikliktir.
Ya gerekeni yapın, ya da yapabilecek birine bırakın.

Futbol takımına gelince. Anladık Terim’i istemiyorsun. Gerçi hocada kendini istemiyor artık bence. Madem istemiyorsun azıcık başkanlık yapta rapor falan iste, aksiyon al.

Tam sizle birlikte Terim'i yönetimi eleştirecek oluyorum şu adamı savundunuz mu hocayı da yönetimi de savunasım geliyor.Kulübe 1 senede neredeyse 100 milyon dolar borç takan adamın nesini savunabiliyorsunuz abi hala ya,yıl 2020 olacak nerdeyse

Bunlar da sırtı hocaya dayadı iyi gidiyorlar ha. Getirmeye vadeniz yetmedi, göndermeye de hükmünüz yok. Taraftardan kaçarsınız, seçimden kaçarsınız. O zaman ne diye başkan, başkanvekili oldunuz, gidin kulübe muhasebeci olun.

Üst Alt