Haber - Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım"

Mustafa Cengiz: “Başkanlığa adayım. Eğer seçilirsem Fatih Terim’i getireceğim.”

Ünal Aysal: "Mustafa Cengiz'i destekliyorum ve seçilmesi durumda Basketbol şubesine sponsor olacağım." https://twitter.com/forzacimbomtr/status/943397101890830336/photo/1

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
3cfe0c69ad9e01fef755adb67b60989b.jpg

"Mustafa Cengiz, Türkiye Yangınla Mücadele vakfının müdürlüğünü yapmaktadır. Yangın konusunda eğitim / seminer uzmanlığı vardır"

Buldum, İtfaiyeciymiş.

Sene 2015, Mustafa Cengiz: "Bizim alacağımız, özellikle forma satışını da düşündüğümüzde Ibrahimovic'tir. Ben giderim Hulk'u alırım."

Kanım ısınmaya başladı sanki.

Mustafa Cengiz iş kariyeri

Köy - Kop Devlet Uzmanlığı
Tansa Genel Müdürlüğü
Türkiye Akaryakıt Sendika Başkanlığı
Türkiye Yangınla mücadele Başkanlığı
Türkiye Yangınla mücadele Üyeliği

Süleyman Demirel gibi adam. Morrison Mustafa

En azından Dursun'a göre daha vizyonlu birine benziyor bu Cengiz. Terim olayı da doğruysa Mustafa Cengiz seçilir umarım.

Mustafa Cengiz: "Adaylığım Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Bu saatten sonra geri dönüş yok. Dursun Özbek yönetimine girmeyeceğim. İsterse kendisini tesislerden sorumlu yönetici yapabilirim."

FATİH TERİM VAADİ

Bip Spor'un haberine göre Mustafa Cengiz Galatasaray Başkanlığına adaylığını açıkladı ve başkan seçilirse ilk işinin Fatih Terim'i getirmek olacağını ifade etti.

ÖZBEK'İN LİSTESİNE GİRMEYECEĞİM

100 imzayı kısa sürede toplayacağını belirten Cengiz ayrıca Dursun Özbek'ten teklif gelirse yönetimine girmeyeceğini söyledi. Cengiz "Adaylığım Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Bu saatten sonra geri dönüş yok. Dursun Özbek'ten teklif gelirse yönetimine girmeyeceğim. Kendisiyle problemim yok ama isterse tesislerden sorumlu yönetici yapabilirim" dedi.

Ünal Aysal'dan destek

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, “Mustafa Cengiz’i destekliyorum ve seçilmesi durumda Basketbol şubesine sponsor olacağım.” dediği iddia edildi

Nedir, necidir bu arkadaş, cvsini bilen var mıdır?
yabancı transferlerini eşleştiren , özbek'i yerdne yere vurduğu için muhaliflerin sevdiği ama futbol vizyonu dar birisi, ancak kulubün mali yönetimi konusunda oldukça detaylı sunumlar yapmıştı.Mali konularda bilgisi var.

Yine de yabancı oyuncular hakkında birkaç tane facia yorumu olmuştu , saçma sapan transferlere kulp takmıştı falan , yani futboldan pek anlamadığını söyleyebiliriz.

bütün kriterleri göz önüne alınca şuanki en iyi başkan adayı gibi duruyor.

1- fatih terimi istediğini söylüyor
2-basketbola sponsor olarak aysalla anlaşacağını söylüyor
3- küçülmeden değil büyümeden yana geniş vizyona sahip gibi duruyor
4-petrol alanında iş adamıymış
5-ileri düzeyde ingilizce,fransızca ve arapçaya sahipmiş

eger dedigi gibi güclü bir liste olusturursa adnan öztürk aday olmaz bence dursunun yönetimini gördükce neden bu halde oldugumuz daha iyi anlasılıyor

Evet anlaşılan odur ki , Ünal Aysal kesinlikle gelmiyor.

Muhalif Aysalcı cephe ve genç Galatasaraylı kurul üyeleri Mustafa Cengiz etrafında birleşmeye karar verdi.

Açık ve net görülüyor ki , MC yeni başkanlık adayı olarak öne çıkacak.

M.Yasin Çakmak[FONT=&quot]Onaylanmış hesap @NajaLegionis 36 dk.36 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Sn.Ünal Aysal'ın vizyonunu kendisine misyon edinen, Galatasaray'ın hem bugününü hem de yarınını garanti altına almak için gerekli bilgi, birikim ve donanıma sahip olduğuna inandığım Sn.Mustafa Cengiz'in GSK Başkanlık adaylığını destekliyorum.
[/FONT]

[FONT=&quot]
DRes1KkXkAAbS7X.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]34 yanıt81 retweet269 beğenme
Yanıtla
34
Retweetle
81

Beğen
269
Direkt mesaj