Mustafa Cengiz: "Biz görevimizin başındayız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
43693

Mustafa Cengiz: "Cumartesi günü Galatasaray'ımızda çok tartışma yaratan bir genel kurulu tamamladık. Başlangıcında huzurla başlayan genel kurulumuzun bitişiminde de tartışmalara yer vermemesini isterdik ama öyle olmadı. Yönetimimiz süresince genel kurul üyelerimizin de tasvip ettiği, yadsınamayacak başarılara imza attık. Bu başarıların ardında idari reformlar olduğuna şüphe yoktur."

GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ

Mustafa Cengiz: "Biz görevimizin başındayız. Son genel kurulda haksız bir şekilde alınan kararlara karşı hukuki mücadelelere geçecek ve onları sürdüreceğiz. Tüm Galatasaraylılar müsterih olsun. Emanetiniz emin ellerdedir."

İLK KONU:

sizce toplanti neden 14:30dan 15:30a ertelendi? cok kisa sürdü basin toplantisi.. kapali kapilar arkasinda neler dönmüs olabilir?

Öyle twitterdan falan değil Herkesin gözünün içine baka baka ilan etti savaşı.. Kısa ve öz. Gazamiz mübarek olsun.

Seçime gitmemesi kendi elinde mi? Tüzük gereği 1 ay içerisinde olağanüstü seçim kararı almak zorunda değil mi? Toplantıyı izleyemiyorum var mı aydınlacı birşeyler. Lanet olsun durup dururken kaosa sürüklendik.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Video ne alaka diyordum.. Şimdi lafımı geri alıyorum. İdari kültür derken ibra sonrası liseli veletlere göndermeymiş... Mükemmel bir PR o zaman...

Seçime gitmemesi kendi elinde mi? Tüzük gereği 1 ay içerisinde olağanüstü seçim kararı almak zorunda değil mi? Toplantıyı izleyemiyorum var mı aydınlacı birşeyler. Lanet olsun durup dururken kaosa sürüklendik.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
mahkemeye yürütmeyi durdurma konusunda başvururlar herhalde

Üst Alt