Mustafa Cengiz: "Bize karşı algı operasyonu yapılıyor" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yine çok hafif bir konuşma ve bol bol KATILMIYORUM, KAÇINALIM, YAPMAMASINI İSTERİZ, RİCA EDİYORUM tarzı boş boş konuştu

ciddiye bile alınmaz

halbuki çıkıp diyecekti ki

BANA BAK ALİ KOÇ EFENDİ

SEN KENDİNİ NE HALT SANIYORSUN DA 30 MİLYON TARAFTARI OLAN CAMİAYI ZAN ALTINDA BIRAKACAK AÇIKLAMALAR YAPIYORSUN

UNUTTUN MU HAKEMLER DE İNSANDI HATA YAPIYORDU SEN DİYORDUN BUNU

BİZ SİZİN BİZDEN İKİ MAÇTA ALDIĞINIZ HAKSIZ 2 PUAN VE İLK İBB MAÇINDA VAR'IN ÇALIŞMAMASIYLA ALDIĞINIZ 1 PUANLA BİRLİKTE TOPLAM 3 PUAN SAYESİNDE KÜMEDE KALMANIZA LAF EDİYOR MUYUZ

derdim

HADİ GİT ŞİMDİ KORSAN BİLDİRİ İMZALAMAK İÇİN KAPI KAPI GEZ

AYRICA DÜN AKŞAM ZEKATIMI TV8DEKİ SADAKA PLATFORMUNA VERMİŞTİM ONU DA HARAM EDİYORUM

şeklinde bir açıklama yapar ve ali koç da dahil alayını itin götüne sokardım

yine çok hafif bir konuşma ve bol bol KATILMIYORUM, KAÇINALIM, YAPMAMASINI İSTERİZ, RİCA EDİYORUM tarzı boş boş konuştu

ciddiye bile alınmaz

halbuki çıkıp diyecekti ki

BANA BAK ALİ KOÇ EFENDİ

SEN KENDİNİ NE HALT SANIYORSUN DA 30 MİLYON TARAFTARI OLAN CAMİAYI ZAN ALTINDA BIRAKACAK AÇIKLAMALAR YAPIYORSUN

UNUTTUN MU HAKEMLER DE İNSANDI HATA YAPIYORDU SEN DİYORDUN BUNU

BİZ SİZİN BİZDEN İKİ MAÇTA ALDIĞINIZ HAKSIZ 2 PUAN VE İLK İBB MAÇINDA VAR'IN ÇALIŞMAMASIYLA ALDIĞINIZ 1 PUANLA BİRLİKTE TOPLAM 3 PUAN SAYESİNDE KÜMEDE KALMANIZA LAF EDİYOR MUYUZ

derdim

HADİ GİT ŞİMDİ KORSAN BİLDİRİ İMZALAMAK İÇİN KAPI KAPI GEZ

AYRICA DÜN AKŞAM ZEKATIMI TV8DEKİ SADAKA PLATFORMUNA VERMİŞTİM ONU DA HARAM EDİYORUM

şeklinde bir açıklama yapar ve ali koç da dahil alayını itin götüne sokardım

Çok net haklı durumdayken , elimizde o kadar güzel kozlar varken şu basın toplantısı tam bir fiyasko..
Hala bahsettiğin gibi olayı yumuşatma ve çok hafif bir konuşma.

ben idda ediyorum taraftar baskısı ve etrafında telkinler olmasa bu basın toplantısını yapmazdı.

Üst Alt