Mustafa Cengiz: "Bize ve diğer kulüplere iftira atanlar, kripto örgütçüdür" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Falcao sorusu sorulunca bizim yonetimdekiler uyardilar Terra pizzayi isim belirtmeyin falan diye. Gercekten belliki yonetim diken ustu bu transfer mevzusunda.

Bunun disinda sponsorluk konusuna gelirsek.. Baskan belliki cok kompleks yapmis taraftarin negatif sozlerini. Formayi gosterip durdu 'cok guzel duruyor, cok yakismis' diyip.

Bencede fena durmadi. Sadece harflerin oldugu ve o dunya resminin olmadigi cok iyi olmus.

Falcao sorusu sorulunca bizim yonetimdekiler uyardilar Terra pizzayi isim belirtmeyin falan diye. Gercekten belliki yonetim diken ustu bu transfer mevzusunda.

Bunun disinda sponsorluk konusuna gelirsek.. Baskan belliki cok kompleks yapmis taraftarin negatif sozlerini. Formayi gosterip durdu 'cok guzel duruyor, cok yakismis' diyip.

Bencede fena durmadi. Sadece harflerin oldugu ve o dunya resminin olmadigi cok iyi olmus.
Terra pizza altında pizzapizza yazması beni çıldırttı çok saçma durdu orası, yoksa o uzay iconu olmaması güzel

ECum-gjWkAAecQy

Toren ayni bu sekildeydi. Ne soru soran gazeteci vardi, ne de aciklama yapan bir baskan.
Gözüm gönlüm açıldı ne güzel renkler ne güzel ortam be evin bir köşesini böyle yapmak lazım :)

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu Niğdelioğlu denen şahsın ceza alması Falcao transferi kadar önemli benim için.Sadece kanaldan ilişkisi kesilmesi değil adli ceza alması gerekir.
Taraftarlar arasında birsürü kavga meraklısı tip varken neden böyle satılmış iftiracılara bi dayak atmazlar hep merak etmişimdir. Galatasaray gibi Türkiye'nin en sevilen değerlerinden birine karşı ağzına geleni söyleyebilen bu seviyesizlerden birini şöyle evire çevire bir güzel dövseler bakın birdaha öyle iftira atabiliyor mu?

Yönetimin yürüttüğü transfer dönemi rezalettir. Diagne almadan önce'de millet artık çıldıracaktı. Bu takım Şampiyonlar liginde boy gösterecek, anlamıyorum nasıl bir akıl ve mantık ile transfer dönemini yönetiyorlar.

Üst Alt