Mustafa Cengiz: "Dursun Başkan, senetlere rehin koymuş" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dursun...
1857585_o405d.jpg

Çalıyor ve çalışmıyordu adam bir de. Tarihimizin en kötü ve niyeti bozuk başkanından kurtulduk. Daha kötüsü gelmez de diyemiyoruz. Bu Yapı değişmedikçe 1 ileri 1 geri devam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abi daha kredi falan almayalım hiçbir bankadan ya. Gelirimiz neyse ona göre giderlerimiz olsun. Bu Riva parası bize gelmiş hali mi yoksa henüz bizim elimize Riva’dan para gelmedi mi henüz?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bazı arkadaşlarımız ya algıda seçiçi , ya da akıl tutulması yaşanıyor. Gerçekten hayret ediyorum bazı yorumlara , art niyet aramamaya çalışıyorum ama.

Ya adam geldi daha üçüncü haftasına yeni girecek. Söylenenlere bak.

Bu da kamerayı gördüğü yerde konuşuyor , bu da enkaz edebiyatı yapmaya gelmiş , planlama yapmamış bu da sömürücü , N'diaye'yi nasıl satarsınız , kaynak yaratmayı nasıl beceremediniz , transfer yapmaktan aciz vs vs.

N'diaye satılır mı diye zırlayıp durdu bazıları. Kimse de aptal değil takımın kilit oyuncusunu transfer yapamazken elinden çıkarsın. Bende asla gitmesini istemedim ama. Olanlara bak uğraşılan şeylere bak. Adam ne yapabilirmiş daha? Çıkıp açıklamasa herkes şampiyon olamazsak N'diaye'yi sattınız şampiyonluk gitti diye yüklenecek , adam çıktı açıkladı taraftarla arasında bir güven problemi olmasın diye. Bu seferde kamera meraklısı oluyor.

Şu kamerayı gördüğü yerde muhabbetine girelim. Ben bu adamı TRT harici bir yerde canlı yayında görmedim. Yellowfriday , maç çıkışları , başkan seçildiği ilk hafta röportajları? Bunları yapmadan bu işler yürür mü? Nedir bu artniyet. Enkaz edebiyatı yapmaya gelmiş fasafiso.Dursun gibi sallasın mı Messi'yi de alırız Avrupa'ya da gideriz. Mustafa Cengiz dahil herkes kulübün sermaye devirden başka çaresi olmadığını çok iyi biliyor. Adam gene birşeyler yapmaya çalıştı , ama iyi ama kötü. Yellowfriday falan filan. Bir hareketlenme yapmış en azından

Kaynak yaratmadı dediğiniz adam Ndiaye'nin parası gelmeden 3 branş için 35 Milyon TL ödemiş başkanlığının birinci haftasında. Hem de Dursun denen zat , kendi otelinde konaklayan takıma fatura kesip , kulübü bankalara karşı kilit durumda bırakmış iken.

Oyuncu işlerine de karışmam diyor , bütün sorumluluğu Terim'e bırakmak doğru mu, he bence çok değil , ama yönetim işine içine girince " Trabzon zor durumda Cavanda için pazarlık yapmadan istediklerini verip alalım " oluyor sonu.

Ya senin gördüğünü bu adam görmüyor mu? Ya da Fatih Terim görmüyor mu? Transfer yasağı yiyormuşsun az kalsın , UEFA ensende. Yoksa Asamaoah'a 3-4M basıp almayı herkes bilir. Nagatomo'yu kiralayabildiğine şükretmek lazım.

Yanlış anlaşılmasın ben bu adamı tanımam etmem , ilerde Dursun Özbek'ten çok daha kötü bir başkan da olabilir , efsane bir başkan da olabilir onu da bilemem.Ama adam şuanlık belli ki çabalıyor , taraftarın önceki başkandan güven sorunu yaşadığı için herşeyi tek tek anlatıyor.

Onun için şu kritik zamanlarda birinin açığını arama işini bırakalım. Futbolcular için de hoca için de yönetim için de. Kadro eksik ama yeni , yönetim yeni , hoca eski ama yeni.
Bir önümüzü görelim. Tabiki eleştirmeden daha iyi olamayız ama çamur da atmaya yer de aramayalım.

Son düzenleme:
Bu Dursun denen adamın; anasını avradını, çoluğunu çocuğunu, dedesini nenesini topluca TT Arena'da maç izlemeye davet ediyorum...
Adi herif kendi şirketlerinde yaptırdığı kongre, otel ve organizasyon işlerini de Galatasaray spor klubüne mi fatura ettirmiş?

Üst Alt