Mustafa Cengiz: "Düşmanı yenemeyenler birbirini yer, herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mustafa cengiz tam bir looser.. Ne kandini ne külübünü nede hocasını savunamıyor. Pısırık ve ezik bir başkan olarak tarihe geçecek. Hadi yiyorsa Terimi göndersene pısırık cengiz. Herkes işini yapsın diyorsan demekki işini yapmıyor o zaman neden göndermiyorsuın... Büzüğün yemiyormu..
Mancini geldiğinde Terim için şovmen taraftara oynuyor falan demişti Gs Tv'de m.c aşırı güvensiz biri gözümde daha geçen sene forvet için önüme liste gelmedi diyebilecek kadar yüzsüz

Kitabın ortasından konuşalım, Mustafa Cengiz olağanüstü bir dönem yaşadığımız için bu kulübe başkan olabildi normal şartlarda maksimum olabileceği şey no name bir yöneticiydi. Her şeye rağmen güzel anacağım kendisini zira Dursun Özbek'in karşısına çıkması kıymetliydi ama bütün bunlar Galatasaray başkanlığı için yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Tamamen hocanın özgül ağırlığıyla götürüyoruz yönetim hiçbir konuda ağırlığını koyamıyor, her konu ile Terim doğrudan muhatap oluyor ki hakikaten sağlıksız bir durum bu. Galatasaray başkanının bir ağırlığı olmalı, derbi günü verdiği görüntü çok kötüydü. Kimse sabahtan akşama kadar kavga etsin demiyor ama bir zahmet hocan hakkında ağır ifadeler kullanmış bir rakip takım başkanıyla da o pozları verme. Hayır yani ne değişti, ne halloldu da problem yokmuş triplerine girdin anlamıyorum ki.

Beşiktaş gibi olur sonumuz yakında. Bu ligin dinamikleri böyle işliyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
2 sene başarı ve sonra yine dibi görüyoruz,klasik hiç değişmiyor belli zamandır bu durum.bu sene zaten ben hocanın gitmesi vb şeyler bekliyorum,2 sene şamp olduk,bu sezon çökeriz diye.bize de rahat batıyor herhalde gsde başarız cezasız kalmaz sözü akla geliyor

Bazılarını anlamak cidden çok güç. Fatih hocanın takımdan ayrıldığı yılların sonrası yaşadığımız sıkıntılar ortadayken her seferinde aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek garip gerçekten. Galatasaray tarihinin açık ara en başarılı hocasına bile yarım sezon başarısızlık sabrı gösteremiyorken yeni gelen bir hocanın başarılı olma şansı yok denecek kadar az ve bu durum defalarca kez tecrübeyle sabit.

Bazı arkadaşlar tutarsızlık da nirvanayı bile aşmış durumda. Takımda yönetimsel bir başarısızlık olduğunda bile bu konuda Fatih hocayı eleştirenler, Cengiz hocanın sözünden çıkamaz diyenler, yönetimsel tüm başarıları Cengize tüm başarısızlıkları ise Terime yazmaya meyilliler zaten. Bu arada sanki hocanın transfer listesini görmüşler gibi yönetim hocanın her istediğini aldı diyenler de yine aynı kafadalar.

Bu demek değildir ki hoca bu kötü futboldan sorumlu değil. Bu takım her durumda çok daha iyi futbol oynayabilmeli ve doğrudan hocanın suçudur. Oyuncular isteksiz ve vurdumduymaz oynuyorlarsa, bu yine hocanın suçudur çünkü daha isteklileri oynatmamak onun elinde. Yine de hocanın başarısız olma kredisi olmalıdır, bunun sonucunda da eleştirilmelidir ama istifa istemek başka amaca hizmet eder. Yakın tarihte Beşiktaşta görüldüğü üzere yönetim hoca kavgası sadece kulübe zarar verir başka da bir işe yaramaz.

adam haklı, konuşmak ceza almaktan başka bir işe yaradı mı?
Hakemle rakibi üst üste koyup 2şer gol atıp kazanacaksın.
İşini yap kazan demiş HAKLI...

Kitabın ortasından konuşalım, Mustafa Cengiz olağanüstü bir dönem yaşadığımız için bu kulübe başkan olabildi normal şartlarda maksimum olabileceği şey no name bir yöneticiydi. Her şeye rağmen güzel anacağım kendisini zira Dursun Özbek'in karşısına çıkması kıymetliydi ama bütün bunlar Galatasaray başkanlığı için yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Tamamen hocanın özgül ağırlığıyla götürüyoruz yönetim hiçbir konuda ağırlığını koyamıyor, her konu ile Terim doğrudan muhatap oluyor ki hakikaten sağlıksız bir durum bu. Galatasaray başkanının bir ağırlığı olmalı, derbi günü verdiği görüntü çok kötüydü. Kimse sabahtan akşama kadar kavga etsin demiyor ama bir zahmet hocan hakkında ağır ifadeler kullanmış bir rakip takım başkanıyla da o pozları verme. Hayır yani ne değişti, ne halloldu da problem yokmuş triplerine girdin anlamıyorum ki.
Hocam ağırlığı olan yönetimle de hoca çalışamıyor, tam bir çıkmaz yani.

boşta olan tdler. Başkana elden ele iletelim.

Lyon'a gitmiş Rudi Garcia oradan izleyebilirsin

Üst Alt